Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a szexben az a határvonal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a szexben az a határvonal ami megkülönbözteti a normálist, a perverztől?

Figyelt kérdés

2023. aug. 14. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Én azt szoktam mondani, hogy amiben mindkét fél örömét leli, az nem perverz, hanem maximum extrém.

Ha egyoldalú a dolog az perverz.

2023. aug. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha borzolja a kedélyeket plusz izgalmat ad az meg jó amikor ez rossz érzéssel, undorral stb társul az már nem jó
2023. aug. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Az a normális amit mindkét elfogad és nem törvénytelen.
2023. aug. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

A korábbi válaszolókkal ellentétben a perverzet mint fogalmat a normálistól eltérőre használjuk. Használatos a szexen kívül is, csak már kikopik a közbeszédből. Azt, hogy mi a normális, az adott társadalom határozza meg. Nálunk perverz dolog több nővel egyszerre élni és dugni őket, míg egyes vallásokban a 2-3 feleség teljesen normálisnak számít. A fétisek általában már perverznek számítanak, de vannak olyan fétisek, amik már rendszeresek, és kezdenek normálissá válni. Ez folyamatosan változik, de szerintem nagyjából követhető hogy a társadalom még mit tekint normálisnak, és mit nem. Az anális szex például már nem perverz, mert rendszeressé vált rá az igény, de régen még lehet hogy az volt.

Persze egyének számára is változó hogy mi a normális, de mint mondtam, eredetileg a normális fogalmát a kollektív társadalmi szoásokhoz igazítjuk, nem az egyéni ízlésekhez. De tulajdonképpen normális dolog nem normálisnak lenni, mert mindenki egyéniség, és ez így van rendjén.

2023. aug. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%

Perverz az ami a saját értékrendedbe nem fér bele


29N

2023. aug. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gabor49 ***** válasza:
66%
amit mindkét fél szeret az normális
2023. aug. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!