Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány aki kifejezette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki kifejezetten a 13-16 os méreteket kedveli?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy a nők többsége abszolút kevésnek érzi.
2023. aug. 15. 10:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
#10 és te elhiszed? Pont, hogy a pénztárca és az intim méret (megfelelő tudással) a legfontosabbak. Mennyi történetet lehet olvasni, hogy azért nem ment szét a nő a párjával mert nagy volt neki és jó volt vele a szex. Vagy hány kérdésnél volt válasz, hogy a kismeretet pénzzel lehet kárpótolni.
2023. aug. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
37%

#11

Mindenki abba hisz, amibe akar! De nekem evvel a pozitív hozzáállással mindig voltak partnereim, akikkel élveztem a szexet. Ha nekik nem feleltem volna meg, akkor hamar dobtak volna, de jellemzően nem tették. Legalábbis nem hamar. De tudod, mit? Még az egy estés kalandok is jó emlékek! Hát még a tartósabb viszonyok, amelyekben igen sok mindent megéltem, kipróbáltunk.

Én szexeltem egyszerre öt (azaz 5) nővel, egyedüli férfiként. Te éltél meg ilyet? Több barátnőm biszex volt. 2,5 évig két nővel éltem együtt hármasban!

Orvos nejem, az mellett, mennyire egy hullámhosszon vagyunk, olyan nyitott, ötletes, vállalkozószellemű a szexben, hogy "muszáj" volt feleségül vennem. Ráadásul, igazi latin szépség!

Játékokban, még társasjátékban sincs szerencsém, ahogy a munkahelyekkel sem, de párkeresésben, szexben soha nem volt problémám, nehézségem, pedig nem vagyok egy Adonis. Mozgékony, aktív, de mackós alkat vagyok, aki egész életében próbál lefogyni, kisebb, nagyobb sikerrel.


Akik önmagukat nem tartják semmire, akiknek hibás az önképük és nincs semmi önbizalmuk, ott nem a farokmérettel van a probléma, hanem a fejükkel! De higgyetek, amiben akartok! Írjátok ki naponta, újra és újra, a farokméret kérdéseket, majd a pozitív gondolkodású embereknek bizonygassátok igazatokat. Aki bemeséli önmagának a hülyeséget, a negatív fantazmagóriákat, majd el is hiszi, azt nem lehet meggyőzni az ellenkezőjéről. Tudjátok mit? Erre mondják az egészséges életszemlélettel rendelkező átlagos vagy kisfarkú férfiak, legalább több nő marad nekünk! 😉🤪

2023. aug. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!