Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányoknak tapasztalataira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak tapasztalataira vagyok kivancsi. Lányok aki próbálta az analt, annak ez hogy jött? A pasija kedvéért tette? Vagy esetleg van olyan is aki saját magától próbálta ki? Ha igen akkor hány évesen? Mi hatására?

Figyelt kérdés
2023. aug. 15. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden csaj az én kedvemért tette, egy volt köztük aki megkérdezte, hogy akarom-e popóba, de azt mondta, nem élvezi, csak, azt, hogy én élvezem a fenekét.
2023. aug. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Nekem az első barátnőm magától kérte, és nem miattam. Szóval van ilyen is.
2023. aug. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Magamtól, érdekelt milyen lehet.
2023. aug. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Nekem egy koleszos barinőm mondta, hogy szereti, ezért akartam kipróbálni. De úgy alapból nem jött be. Kivéve ha két farok van és punciban már van, akkor jöhet egy hátra is!
2023. aug. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem szerettem volna terhes lenni. Mindig az 5-6 évvel idősebb pasik érdekeltek, ők viszont mindig azt akarták. Amíg nem tudtam feliratni a tablettát, addig ez volt a legjobb módszer.
2023. aug. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Az akkori pasim kedvéért tettem meg előszőr. Elkezdte simizni, nyalogatni az ánuszom. Aztán mondta, hogy nagyon szeretné....
2023. aug. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pasim kedvéért, nem volt rossz, de nem is a kedvencem.
2023. aug. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

En magamtol mar a kapcsolat elejen ehintettem, hogy nem lenne ellenemre, hogy tudja elore mi erdekel engem, ne akkor erje csalodas, amikor ott vagyunk. Nem erte csalodaskent, nagyon orult neki es en is.

24 evesen es igazabol tul sok yaoit neztem regen es ezert izgatott a tema.

Elore szolok hogy aki a yaoi miatt pontoz le, az eleg kotekedo ember lehet 🤣 de nyugodtan, izlesek es pofonok, senkit nem illik elitelni semmilyen szexualis preferencia miatt, amig nem art masoknak vele.


24/l

2023. aug. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!