Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi tegyek, ha kezdek megundoro...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek, ha kezdek megundorodni a barátnőmtől?

Figyelt kérdés
Van egy gyönyörű barátnőm, egy konditeremben ismerkedtünk össze,kb. fél éve összeköltöztünk. Én hobbi szinten gyúrogatok, ő viszont versenyszerűen sportol (fitnesz model). És pont ez a probléma: a fehérjedús és rostos kajától valami eszméletlen büdöseket ereget meg a WC-re csak kb gázmaszkban lehet bemenni utána. Az a baj, hogy már nem tudok úgy ránézni, mint egy szexi, kívánatos nőre, mert mindig eszedbe jutnak az ocsmányságai. Már szexelni se aksrok vele. Voltak már barátnőim, igaz egyikkel se éltem együtt, de nem tudom elképzelni, hogy ők is ilyenek lennének. Vagy tévedek?
2023. aug. 15. 18:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
52%
Küldd hozzám a csajod, én értékelném hogy sportos és igazi férfi vagyok...
2023. aug. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
82%
Hallod,jönnél be a feleségem után a retyóba… olyan szagok terjengenek hogy az arcom leolvad,de még a vakolat is pereg. Pedig gyönyörű nő,ma este is paralízisesre fogom greifolni.
2023. aug. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
cseréld le egy prostira.
2023. aug. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
76%
Troll. Ilyen hülye nem létezik. De ha mégis akkor ajánlom inkább a guminőt az ilyen birkának.
2023. aug. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Első barátnő igaz? Igazán tudhatnàd már,hogy mi nők is fingunk és kakilunk. És bizony,nem rózsaillatúakat :)
2023. aug. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
52%

" Voltak már barátnőim, igaz egyikkel se éltem együtt,"


Szerintem szakíts, aztán majd a 3-4. együtt élős kapcsolatban megbarátkozol a gondolattal, hogy a nők is pont úgy büdöset kakkantanak, mint te.

2023. aug. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Beteg vagy, szerinted a tied rozsa illatu? A baj ott van hogy ezert eliteled es ekkora taho vagy hogy leszolod es nem tartod szexinek. Egy csajnak is van segglyuka es hoppa! Meg a belrendszerenek az anatomiaja is olyan mint a tied! Szivesseget tennel neki, ha nem huznad az idejet :/ o a szemvedelyenek el es szeretne jobb lenni benne meg ha ez az ara is. Ha ekkora pofa van hogy ide irj, akkor mond meg neki szemelyesen is, erre nem gondoltal?
2023. aug. 16. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
47%
Hat elég gaz a csaj ha ezt ilyen nyiltan csinálja
2023. aug. 16. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Külön wc lesz itt a megoldás. Ffi-női, mint a plázákban.
2023. aug. 16. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
46%
Oh de szerencsés vagy. Bárcsak nézhetnem ahogy kitolja magából a vaskos kulát❤️
2023. aug. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!