Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ti szexnél hogyan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti szexnél hogyan?

Figyelt kérdés
Hogyan hordjátok a hajatokat? Szeretitek az enyhe hajhúzást?

2023. aug. 16. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Millioszor megkerdezted mar, unalmas !
2023. aug. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Park juscshon
2023. aug. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Nekem rövid hajam van, fel se tudom fogni mert egyből kiomlik. Szóval azzal a frizurával amivel általában van.
2023. aug. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A derekam alá ér kicsivel a hajam, vagyis elég hosszú, ami néha zavaró tud lenni.

Teljesen változó, bár ha kontyban van, az elég hamar szétesik, így vagy ki van teljesen bontva (a párom így szereti legjobban) vagy egy lazább copfban vagy fonatban van.

Nem szeretem, ha húzzák a hajam, legfeljebb ha a pillanat hevében egy kicsit óvatosabban húzza, de alapvetően se ő (neki vállig érő haja van), se én nem szeretjük a hajhúzást.

2023. aug. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy egyébként.
2023. aug. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Géppel nyírt rövid frizurát hordok, de néha az is előfordul, hogy a pasim szex előtt leborotválja nekem teljesen. Szóval nem kérdés, hogy hogyan hordom szex közben, a húzás pedig nem jön szóba :)
2023. aug. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!