Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim nem tud maga egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nem tud maga egy óvszert felhúzni...Hibás vagyok azért,ha emiatt ott hagyom? Akárhogy próbálok segíteni, vagy ha fel is öltözöm szexi ruhába mindig hivatkozik,hogy most nincs kedve hozzá. Nem csal meg, mert 1-24-be együtt vagyunk.

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom elképzelni,hogy mi lehet a baja.Ha feláll neki,,nem tudja rá felhúzni a gumit,és akkor ráfogja,hogy vagy túl vastag neki rajta a bőr vagy a gumi nem jó,esetleg jobb is így mert nem akar nekem fájdalmat okozni...Sokszor már kedvem lenne arcon nevetni.Emiatt nincs szex köztünk,és belegondolva,ha már így ilyen pancser,hogy nem tud gumit húzni,és emiatt nincs szex,akkor aktus közben milyen béna lenne. Egyébként segíteni akartam neki a felhúzásban,nem engedte.Mind a ketten 30 éven felüliek vagyunk.Meguntam a bénázását, valószínű,hogy ebből szakítás lesz.
2023. aug. 17. 11:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem a te hibád h Ő nem tanult meg óvszert felhúzni
2023. aug. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
7%
Kérdező te fel tudnál húzni egy óvszert a nyelvedre?
2023. aug. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A cipőfűzőjét betudja kötni? :-) Húz d fel neki,nem nagy ügy.
2023. aug. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, hogy ha ennyire nem megy akkor miért nem gyakorol pl. egyedül. Az pedig tök jó, hogy segíteni akartál neki a felhúzásában. Ha pl kicsi a gumi az tényleg kellemetlen de akkor meg venni kell egy nagyobb méretet.
2023. aug. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Azért egy gumi felhúzásához nem kell agysebésznek lenni. Nem lehet, hogy direkt csinálja ezt?

Miért nem tudja felhúzni? Próbáltatok különböző fajta, méretű gumikat?

Mekkora a farka?

Teljesen megértelek, ha emiatt elhagynád.

Lehet jobb is, ha ezek után nem is szexeltek.

2023. aug. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
13 cm neki,de vastag. És igen, próbáltunk különböző fajtákat, de akkor sem megy neki. Én meg már beleuntam,így segíteni sem segítettem az utóbbi időben. Csak pazarolva van az óvszer, de szeretkezés meg nincs utána..Köszönöm szépen,az ilyen pasit..
2023. aug. 17. 11:24
 7/13 anonim ***** válasza:
rendeljen mysize-t 60 vagy 64est és előtte szopd le őt, úgy jobban felmegy.
2023. aug. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem csak kifogás és merevedési gondjai vannak?


A szűz párom simán feltette elsőre az ugyan ekkora péniszére.

2023. aug. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom,de már nem is nagyon érdekel. Ha ennyire béna,akkor keressen más balek nőt,aki elnézni a hülyeségeit. Ez nem ffi,hanem gyerek..
2023. aug. 17. 11:29
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen gondom lenne én biztos örülnék egy kis plusz segítségnek, úgy lehet könnyebb is lenne. Egyébként meglepően jól tudnak csajok óvszert felhúzni. Sajnálom ami veletek történik :( F.
2023. aug. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!