Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti vonzónak találjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti vonzónak találjátok a fekete nőket? Múltkor olvastam, hogy pl. Amerikában a legtöbb fehér férfi nem vonzódik hozzájuk és nem is akar randizni velük.

Figyelt kérdés

2023. aug. 19. 00:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Köztük is van olyan aki tetszik és olyan aki nem. Összességében vonzódom hozzájuk, talán azért is, mert valamennyire egzotikusnak tűnnek így Magyarországról, ahol nem sok néger él.
2023. aug. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudnám elképzelni sem. A saját fajtám jön be.
2023. aug. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
71%

Nem teszek különbséget a bőrszínek között

31

2023. aug. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
82%
Büdösek
2023. aug. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
83%
Voltam már fekete csajjal, jó élmény volt. :)
2023. aug. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
78%
Szamomra vonzo egy fekete lany azonban sajnos meg nem volt lehetosegen kozelebbrol megismerni egyet sem :-( 35F
2023. aug. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
62%

Egyik haverom hollandiaban el evek ota neger baratnoje van. O annyit mondott, hogy aki nem volt meg neger novel az gyakorlatilag szuz.

Volt mar par feher csaja elotte, de azt mondta olyan vele a szex hogy remeg a prosztataja az elvezettol. Hat egyszer enis kiprobalom egy negerrel az biztos

2023. aug. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
75%

Maximum azok szebbek akik mixek és európai vonasaik vannak a sötétebb bőrön

De a legtöbb fekete ember szó szerint egy csimpánznak nez ki és nagyon nagyon ronda….

Meg engem a sötét bőr is taszít, tok mindegy hogy néger vagy cigány az illető….


Arrol nem is beszélve hogy mekkora gettó suttyo a legtöbb, a nők is

Csak meg kell hallgatni egy random fekete nőt hogy hogy beszél….

A kapanyél kilóg a szájukból

2023. aug. 19. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
81%
Voltam fekete csajjal, nem nyújtott nagy élményt, de ez nem jelenti azt, hogy más fekete nő ne lenne képes erre, mindenki más egyszerűen... Mondjuk neki két órájába került, hogy elfogadja, hogy fehér pasival lesz, szóval nem a bőrszíne volt a gond, hanem hogy butuska volt.
2023. aug. 19. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%
Félvért láttam már, aki tetszett valamennyire, de amúgy nem vonzódom a fekete nőkhöz. Az ázsiai csajok még csak csak, ott már több is tetszett. Az én zsánerem a skandináv típus. Szőkés haj, fehér bőr, kék szem, nekem ez tetszik igazán.
2023. aug. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!