Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyfarkú férfiak! Nudista...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyfarkú férfiak! Nudista strandon feltűnést szoktatok kelteni a méretetekkel?

Figyelt kérdés
2023. aug. 19. 18:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

10es

Én is ezt vettem észre

Bár itt gyakorin azt írják hogy a 13cm ernyedten nagy meg húsfarok

Nekem emnyi ernyedten

És a zuhanyzókban öltözőkben én is azt veszem észre hogy a legtöbb hasonló korú fiatal férfinek azért megvan ez a lankadt méret

2023. aug. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ezért nem megyek, állva megvan az egészséges magyar átlag, hosszra és vastagságra is, de zavarában olyan pici tud lenni, a zacskó is, hogy cikinek érzem.
2023. aug. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
10-es! Nekem mereven épp hogy 15 centi nem hogy lankadtan 13 pedig 18 éves sportos fiu vagyok bár inkább vékony mint sportos
2023. aug. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Nekem kb 10 13 cm, általában, lankadtan, na most sajátomat tudom mekkora, mindenkinek más nekem nagy főleg nudizás közben, lépek lengedezik jobbra balra egyik combnak meg a másiknak, nem annyira jó ebből a szempontból nudizás téren, pl nekem volt olyan éreztem körülöttem oda oda pilantottak, biciklivel el mentem kb 200m büfébe ugyan úgy víz parti részre, egy rész érdekes volt meztelen biciklizni nagy farkam, össze vissza lenget combomon, akkor is menet közbe oda néztek, szóval velem ilyen volt.
2023. aug. 29. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!