Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajoknak mit jelent a "szikra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajoknak mit jelent a "szikra" kifejezés?

Figyelt kérdés
Mostanában rrandizgatom, de általában megkapom a randi végén hogy bocsi nem éreztem azt a bizonyos szikrát, és inkább ne folytassuk. Nem valami korrekt dolog, de legalább nem rabolja az időmet. Első talin mi mást tegyek?Muszáj tüzijátéknak repkednie a seggemből, hogy elkápráztassam a lányt?Egy tali még semmi szerintem, de ez nem tetszik hogy esélyt sem adnak hogy ez esetleg kialakuljon, ahogy a valóságban az évekig tartó párkapcsolatok sem a legeleső talin dől el
2023. aug. 20. 11:01
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
az is lehet
2023. aug. 20. 13:49
 12/18 anonim ***** válasza:
60%

Én is kivagyok ettől az egész jelenségtől, hogy már 1. randi után offolás, mert sokaknak már a tökéletes se lenne megfelelő hanem annál is jobbat hisznek magukhoz illőnek. És persze első randin már "tudja" mi a helyzet. Viszont abban nem teljesen értek egyet, hogy nem valami korrekt dolog, ha szól hogy bocsi nincs szikra / kémia. Szerintem oda jutottunk hogy ez már manapság a jobbik eset.

Mostanra egyre inkább a ghosting válik alappá, az sokkal gázabb "üzenet". Így meg legalább tudhatod, hogy nem lőttél annyira mellé. Mert a "nekem csakis a legtökéletesebb jár nem adom alább" agymosás ellenére, az adott nőnek legalább volt gerince és jelleme, hogy időben szóljon neked hogy bocsi ez nem fog menni. Meg legalább élő, valódi embernek tekintett téged is. Sima, jellemtelen eltünés vagy hazudozás helyett.

2023. aug. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
58%
Van szikra = jól nézel ki. Nincs szikra = nem nézel ki jól.
2023. aug. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#13, nem.

Hanem vagy egy hullámhosszon vannak vagy nem és vagy van rezgés kettejük között vagy nincs.

2023. aug. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
56%
#14 Ez pedig azon múlik, hogy a férfi elég jól néz-e ki.
2023. aug. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#15, te úgy gondolod. Nekem viszont egészen más a személyes tapasztalatom. ....nem vagyunk egyformák.


Néztél már te úgy igazán, mélyen valakinek a szemébe? Amikor sokkal de sokkal többet látsz, mint csak a külcsínt? Tudod, amikor valakinek a lelkét "látod".

Fogott már meg valakinek az intellektusa?


Valószínűleg nem. Mert akkor nem lovagolnál folyamatosan a külső megjelenésen.

De sok sikert! 🙂

2023. aug. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#16 A szemében senkinek nem látod a lelkét, ez baromság. Azt látod, hogy milyen színű a szeme, kancsal-e, van-e kötőhártya-gyulladása.

Az intellektus pedig a nőket inkább taszítja, mint megfogja.

2023. aug. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#17, te nagyon éretlen vagy még. Konkrétan gyerek.

De nem gond. Majd felnősz...

2023. aug. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!