Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok, egy borotvalt, szep,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, egy borotvalt, szep, formas 20 eves ferfi popsit kinyalnatok?

Figyelt kérdés

#nyalás #Rimjoba
2023. aug. 20. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Orális szex közben igen.

Az mellett, hogy borotvált és formás tisztán is tartod?Csak akkor jöhet szóba.

2023. aug. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. Max ha a barátnőm is jöhetne. 18L
2023. aug. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Ém is csak a biszex csinos szép barátnőmmel hármasban. Mindig erről beszéltünk hogy gyékás lúzer pasi seggét nyalni milyen jó lenne. Most végre valóra válik az álmunk.
2023. aug. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom a nők többségének miért derogál ez.

Ha fiúnál elvárás hogy nyalja ki ezt viszonozni is lehet...


Én finoman oral közben mindig odatolom nekik lejjebb is csinálják csak

2023. aug. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15%
Kizárt dolog. Nem foglalkozom kisfiúk s.ggével. Se.
2023. aug. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10%
Pénzért igen
2023. aug. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Katica997 ***** válasza:

Szóval, nekem a férjem az első,akinek megtettem, de ő is csak jópár évvel a megismerkedésünk után merte elárulni ezt a vágyát. Félt,hogy furának gondolom majd, és valóban ez is volt a reakcióm. Sokat beszéltünk róla mielőtt elszántam magam, pedig mindig is szerettem örömet okozni neki, őszinte,jó szexuális életünk volt. Én annyit kértem akkor tőle, hogy amennyire lehet, legyen higiénikus. Ő annyira lelkes lett ettől, hogy beszerzett egy-érdekesen kinéző- zuhanyzóra szerelhető intim mosót, intim mosakodógélt, és szőrtelenített is. Így az első alkalommal egy egyáltalán nem taszító,tista és sima "terület" fogadott, és tudtam teljesíteni a vágyát. Azóta is mindig tökéletesen tisztálkodik,borotválkozik előtte ugyanígy, amivel engem is megtisztel, így mostanra én is megtanultam szeretni ezt, sőt, néha már van,hogy én kérem,hogy csinálhassam. Persze ennyi előkészülettel előtte ez sokkal inkább egy szeánsz, spontán alkalmakkor kivitelezhetetlen, olyankor ő sem kérné.


Egyszóval a higiénia kulcskérdés ebben a témában, de ha ezt megteszed érte, hogy tiszta vagy, akkor ő is szívesebben teszi majd azt érted.

2023. aug. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt olyan állami nőm hogy kinyalta a popomat
2023. okt. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!