Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párkeresésnél tényleg olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkeresésnél tényleg olyan hű de irreális elvárás lenne lányként, hogy a pasinak legyen az átlagnál nagyobb mérete?

Figyelt kérdés

2023. aug. 22. 20:36
A kérdező szavazást indított:
Reális elvárás
Nem reális
53 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
90%

es neked van feszes(nem zsiros, hanem edzett) segged, illetve nagy csocseid?

bar a segg nem realis, mert azert lehet tenni, de a penisz mereterol senki nem tehet.

(mondom ezt tenyleg kicsit atlagnal nagyobb merettel, nem irigysegbol)

2023. aug. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim ***** válasza:
96%
Gondolom az összes mérete… Felőlem lehetnek az egekben is az elvárásaid. Ha nem tudom teljesíteni. Amúgy nem szörnyű… Tudod mi a szörnyű? Egy teljesen átlagos, ép értékrendű nő, már irreálisan magas elvárás támasztásnak minősül a mai világban. Nekem ez az utóbi egy év társkeresési tapasztalatom. A durva az egészben, hogy a legmagasabb, a legminőségibb elsősorban külsejű nőket könnyebb megszerezni manapság, mint egy belül is szép lányt. Előbbiekről csak utólag derül ki, hogy belül is rendben vannak e vagy sem. Vegyesek a tapasztalatok. Te meg írj centit, vagy bankkártyát, vagy mire és mennyire gondoltál, mert így elég szubjektív. 30/F
2023. aug. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 anonim ***** válasza:
88%

Ezzel az elvárással csak annyi a baj hogy nehezen közölhető, legalábbis elég kínos.

Tényleg elég bunkó dolognak tartanám ha egy nő rákérdezne, red flag ahogy ti nők mondanátok.

Szóval reális de mégis körülményes elvárás

2023. aug. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 anonim ***** válasza:
92%
Az átlag tudtommal 14,5 cm. Mekkora igényeket támasztasz? Amúgy nem irreális a kérésed. Főleg ha szereted hogy kitöltsön odalent. A szexualitás fontos pillér a kapcsolatban.
2023. aug. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 anonim ***** válasza:
75%
Felőlem azt vársz el amit akarsz,az biztos hogy nem egymást keressük.
2023. aug. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 A kérdező kommentje:
4# tudom, hogy az igazán nagy az tényleg ritka, de szerintem legalább egy jó vasagságú 17-18 cm elvárható azért nőként.
2023. aug. 22. 20:52
 7/86 anonim ***** válasza:
88%
Azt mondja elvárható 😂 Mintha mi döntenénk el hogy mekkorára akarjuk növeszteni. Behalok.
2023. aug. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 anonim ***** válasza:
88%
Na az ilyen felszínes picsák sírnak mindig, hogy minenki csak megbaszni akar.
2023. aug. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 anonim ***** válasza:
91%

Ahogy nem várhatja el egy pasi h te legyél feszes és szűk.

Úgy te se várhatod el hogy legyen neki 17-18cm


Ha neked ennyire fontos akkor vegyél egy dildot az való neked



29N

2023. aug. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 anonim ***** válasza:
91%
6: Várd el, és én pl nem tudom megugorni. A péniszem méreten nem tudok, nem akarok, és valójában nincs is szükségem a növelésére. Panasz még nem érte. Se nőtől, se magamtól. Nekem ennél kisebb van, és teljes mértékben elégedett vagyok vele. Azt is el tudom fogadni hogy te nagyobbat keresel. Szóval csak sok szerencsét tudok kívánni hozzá. #4 #2
2023. aug. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!