Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Találkoztatok már ilyennel?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztatok már ilyennel? Járnátok bikinifétises férfival?

Figyelt kérdés

Azt mondta, nem idegenekre izgul a strandon. Hanem, hogy azért vette tucatszám a bikiniket a baránőinek, hogy mindegyikben szexdeljenek. Állítólag nagyon szereti a bikini anyagát. Elmondása szerint, tudja, hogy egy nőnek ez nem élvezetes, ezért igyekszik uralkodni magán és nem kéri mindig, de szeretne biztosra menni és olyan kapcsolatot keres, amiben tolerálják és rendszeresen kielégítik ezt az igényét.


Amúgy teljesen normálisnak tűnik. Csak ez a kattanása...?! Lehet neki más dilije is? Hogyan deríthetném ki?



2023. aug. 23. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Tudjuk hogy magadról írtál!
2023. aug. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Gyenge kamu
2023. aug. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a segítséget...
2023. aug. 23. 18:48
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy,hogy leülsz vele beszélgetni.
2023. aug. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk az gáz,ha valaki egy "fétis" alapján keres kapcsolatot. Nyílván lehet úgyis, de azt másképp hívják.

Szerintem törekedj egy tartósabb kapcsolatra,aztán utána megbeszélés kérdése az egész. Nem olyan "világi" dolog ez,amit ne lehetne véghezvinni. Mindenkinek vannak "dilijei".

2023. aug. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mitől rosszabb ha bikiniben akar veled szexelni, mintha mondjuk a combfixre vagy a csipkére gerjedne?

Hogy van-e más kattanása is azt beszélgetésselehet kideríteni leginkább.

2023. aug. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki akinek "kattanása" van, kerülendő.
2023. aug. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Csicuki ***** válasza:

Beszélj vele ez a dilije ahogy te fogalmazol még nem is annyira gáz XD


van olyan férfi aki arra izgul hogy a hosszúhajat a farkára tekeri és abba veri bele


minden csak mérlegelés kérdése neked mi fér bele

2023. aug. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Biztosan nem járnék vele! Késöbb kiderülhet, hogy még milyen más dilijei is vannak!
2023. aug. 24. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát nézd. Az eddigi dilijei alapján az én pasim legfeljebb a felét engedné a bikininek felvenni... :DD
2023. aug. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!