Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gésagolyót ajánlanátok? Lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gésagolyót ajánlanátok? Lehet tőle hüvelyi orgazmust elérni? Vagy inkább vibrátor?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm

2023. aug. 25. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

A gésa golyó a Kegel gyakorlatra jó a hüvely és medence izmok erősítésére


Ha van benne balans golyó tehet orgazmusod igen

Meg a rezgőstől


De egy sima gésagolyótól amiben nincs egy kisebb golyó attól nem lesz orgazmusod

2023. aug. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Feleségemnek olyan belső golyós van. Többször volt már orgazmusa tőle, de minimum felfokozott izgalmi állapotba került. Egyszer nagyon szemétláda voltam. Bicikliztünk és rábeszéltem, hogy gyerünk abba a macskaköves utcába tovább. Kb. 100 métert bírt tekerni az utcába, és visítva, remegve élvezett el. Én nem mertem körbenézni, de szerintem legalább 50 ember minimum látta az esetet. Egy kávézó terasz 4-5 fős idősebb hölgytársasága meg is tapsolta. Természetesen szép lassan a "eltoltuk" a bicikliket az utcából.
2023. aug. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt melyik pizsamádban álmodtad #2?
2023. aug. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Vibri jobb.
2023. aug. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%

Az a golyó amiben van egy kisebb sem azért van hogy orgazmusod legyen, hanem azért mert ahogy a kis golyó elmozdul, a hüvely érzi hogy van benne valami, és összehúzódik, hatékonyabbá téve a "passzív" edzést.


Én csodálkozom ha ez bárkinél orgazmushoz vezet de ha valaki ilyen szerencsés, örülök neki :D

2023. aug. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!