Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, ujjaztatok úgy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, ujjaztatok úgy pasit valaha, hogy csak az anális izgatástól is el tudott élvezni, úgy, hogy a farkát sem ti, sem ő nem kényeztette közben?

Figyelt kérdés

2023. aug. 26. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Igen, ezt hívják prosztata izgatás, masszázsnak.
2023. aug. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez így van, ez a szakneve.
2023. aug. 26. 20:51
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
A párom csinálta már így nekem
2023. aug. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megpróbáltam már bedugni az ujjam a végbelembe. Nagyon rossz érzés, nem tudom, mit lehet benne élvezni? Viszont saját magamnak éppen hogy elérem, masszírozásról szó sem lehet. Viszont elég gyakran van kemény székletem, még rosszabb érzés. Olyan dolog ez, mint a szülési fájdalmat élvezni?
2023. szept. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!