Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, valami gond van velem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, valami gond van velem?

Figyelt kérdés

Képeken, videókon és élőben is láttam már pasit elélvezni, izgatóan hatott, tehát ezzel semmi baj nem volt. Sokáig viszont tartottam a dologtól kicsit (azért is mert első kapcsolatom és úgymond fiatal vagyok) , de elhatároztam magam így a párom ráélvezett a mellkasomra, de legszívesebben kiabáltam volna, hogy hagyja abba, valamiért olyan undor érzet fogott el. A spermás ujját lenyalatta velem, és nagyon türtőztetnem kellett magam, nehogy odahányjak.

Mással is van ilyen? Vagy csak én vagyok ilyen? :( Ugye szokták mondani, hogy az a "jó kislány" aki lenyeli, de képtelen lennék rá. Párom megértette, mikor mondtam neki hogy én ezt annyira nem élveztem és nem volt jó, de láttam rajta mennyire csalódott...



2023. aug. 26. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
#jajdekamuszagú
2023. aug. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Amennyiben nem kamu:

Sok dolog fantáziában izgató,a való életben meg nem.

2023. aug. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Szintén kamunak gondolom.

De...

Engem személy szerint nagyon izgat a sperma, így nekem nincs gondom vele, szexnél bárhova élvezhet nem zavar sőt, viszont le nyelni én sem tudom nem "ízlik" hányingerem van tőle, szájba élvezès is oké max tényleg nem nyelem le. Ha neked az amit csináltatok nem jön be, ne tedd semmi sem kötelező.

2023. aug. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

Én is kamunak gondolom, de válaszolok mert megadom az esélyt arra, hogy nem az...


Elég fiatal voltam amikor először találkoztam spermával, ráadásul egy nálam idősebb pasié volt. Képtelen voltam lenyelni, ő ezt megértette.

Ha a párod nem érti meg, lehet nem ő az igazi...

2023. aug. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
fiukent nekem sem esne jol hogy nem kivan engem elegge a baratnom. de nem szeretnek semmit sem ra eroltetni amit o nem elvez. de valoszinuleg szakitas lenne a vege, mert nem ereznem jol magam, hogy nem kivan engem :(
2023. aug. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

20:58

nem a párját nem kívánja, hanem az ondótól viszolyog


ennyi erőből engem sem kíván a párom, mert nem nyeli le a pisimet?

2023. aug. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

Soha nem myelnem le es soha nem elvezhet a szamba a pasi...

Eddig nem volt gond ezzel...

2023. aug. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13%
Tudat alatti komplexusok, de hogy azok pontosan mik... na ezt a távolból egyetlen pszichomókus sem fogja tudni így látatlanban megmondani (mert ez mindenkiél egyedi).
2023. aug. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%
A sperma büdös és nem jó az íze. Ellenben minden szex során mennie kell valahova. Élvezzen a barátod gumiba, probléma megoldva.
2023. aug. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
14%
én le nyelném a pisidet
2023. aug. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!