Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csinálok rosszul? Csak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul? Csak az a hibám, hogy lány vagyok? Miért hihetetlen a férfiaknak, hogy szűz lányként, egy szexpartnerkeresőn, anális szexhez keresek tapasztalt férfit?

Figyelt kérdés

Az én döntésem, hogy kivel, mikor, hogyan tervezem csinálni. Nem? Bezzeg, ha egy fiú keresné ugyanezt, azt elhinné mindenki? Miért?


Nem kérdek privátokat! Arra szeretnék választ kapni, hogy miért ilyenek a férfiak.



2023. aug. 26. 20:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Nekem írhstsz, 30 éves vagyok
2023. aug. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Azért mert kamu szagú. Nem kell hozzá nagy logika. Minden nő szexel vaginálosan, viszont anált már kevesen szeretik.

Te meg jössz itt, szűzként hogy valaki dugja meg a segged. Nem túl logikus.

2023. aug. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Kedves kérdező!

Nem "a férfiak" ilyenek. A legtöbb ember ilyen. De nekem írhatsz ha szeretnél ilyesmiről beszélni. Az anális szex nekem nem jön be, de sok minden mást szívesen csinálok (hard petting hogy úgymond )

2023. aug. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Én is beszélgetnék veled erről, ha gondolod.
2023. aug. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Mert eléggé hihetetlen! Ha még nem volt részed vaginális szexben akkor hogyan is vágynál análisra?
2023. aug. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Jo lanykent,aha persze,meselj meg,napi kamu.
2023. aug. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
azert mert nehéz elhinni hogy tényleg lány legyél, tul szép hogy igaz legyen
2023. aug. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

Mert 1000-ből, vagy éppen 10000 ezerből egy ilyen van. Nyilvánvaló, hogy mindenki a gyakoribb (999/1000) esetre gondol egyből.

Egyébként az hogy ki a kamu elég gyorsan kiderül amikor az első telefonhívásra kerül sor.

2023. aug. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%

Ahogy fentebb írták, kamu. Legalábbis annak hangzik. Én 5 csajjal voltam eddig hosszabb távon, 32 éves vagyok és minden csaj azt mondta hogy nem izgatja az anál, de majd kipróbálhatjuk. Végül egyiküknek sem volt hozzá kedve. Csajok nagy része undorodik tőle vagy nagyon max semleges nekik. Ezért nem hiszik el neked.

Engem érdekelne miért az anál jut eszedbe először és nem a punci?

2023. aug. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Kamus troll
2023. aug. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!