Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha férfiként tüzes szemekkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha férfiként tüzes szemekkel nézel a nőre, amit ő viszonoz, akkor hogy értelmezed azt, ha utána közömbössé válik?

Figyelt kérdés
2023. aug. 27. 17:24
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
72%
Nem voltam elég tüzes, v nem volt meg a szikra.
2023. aug. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%
Jámbor András a legjobb pasi, mert vele mindig megvan a Szikra.
2023. aug. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Lassú voltál. Már rég lépned kellett volna a csaj meg lemondott rólad mert tutyimutyi nem kell neki. Ennyi.
2023. aug. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%
Jártam így én is. Amíg azon gondolkoztam, hogy milyen közös téménk lehetne, nekem dolgozó embernek (20 éves voltam, nem öreg) egy gimnazista kiscsajjal, addig ő talált magának valaki mást. Ezek után már nem volt mit kérdezni tőle. Kénytelen voltam elfogadni, hogy másé lett.
2023. aug. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Megint én.a 4-es: A vonaton egy csaj banda egyik tagja erősen szugerált engem a szomszéd fülkéből. Amekkora lúzer voltam, a mai napig csodálkozom, hogyan sikerült odahipnotizálnia magához, de megyszólítottam, mire ő lepattintott azzal, hogy gyűrűs menyasszonya már valakinek. Gondolom, mivel hárman voltak, biztosan fogadást kötöttek rám, vagy arra, hogy az a csaj akárkit is magába tud bolondítani. Különben annak előtte akárkit nézhettem bárhol, keresztül néztek rajtam vagy elnéztek mellettem, de soha nem szemezett senki sem velem, pedig állítólag jóképű lehettem.
2023. aug. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!