Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem jó otthon a szex,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem jó otthon a szex, akkor annak mi az oka?

Figyelt kérdés
Nyilván olyanokat kérdezek akik kapcsolatban vannak. Szóval miért nem jó vagy miért nincs? Régebben mi volt, hogy volt? Hogy fajultak idáig a dolgok?
2023. aug. 27. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Kérdezném, hogy hogy lehet egy eleve jó dolog, 'nem jó'. Mit kell ahhoz tenni?
2023. aug. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Megismerkedésünk előtt nemsokkal elkeztem szorongani, ő meg szűz volt. Valahogy az elejétől kezdve elbaszott kicsit a szexuális életünk. De próbálkozunk.
2023. aug. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam valahol, hogy a klimax, ha mindkét félnél egyszerre jelentkezik, akkor kikészítik egymást. A pár férfi oldalról a MZ (Vagy angolul ED) kaszálja el, a nő részéről a kiszáradás és a vaginizmus. Akik eddig nem dolgoztak jól a kezükkel, azoknak végük van. A régi szép időkből nem emlékszem, hogy valaha is rossz lett volna. Én igyekeztem, hogy a feleségemnek is jó legyen, ő pedig nem panaszkodott. Nekem annak idején meg elég volt a boldogsághoz, ha egyszer végre vaginába került a péniszem. 65/F
2023. aug. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Érzelmi eltávolodás
2023. aug. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kicsit több konkrétumot és részletet is írhattok. De akkor a karcsú szép csajból lett döngölő( igazából dönGŐ léptek) elmélet helytelen?
2023. aug. 27. 20:03
 6/8 anonim ***** válasza:
A leggyakoribb ok vonatkozásában a #4-esnél a pont! Ha érzelmileg ellaposodott a kapcsolat, akkor persze hogy nincs meg a vágy, a vonzalom, a tűz. Semleges emberrel nem fogsz hatalmas párnacsatát vívni.
2023. aug. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Betegesen féltékeny lett. Nehéz akarni vele együtt lenni este, mikor egész nap gyanúsított, hogy megcsalom. De persze, ha még vissza is utasítom, biztosan van valakim szerinte...
2023. aug. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kiábrándultak egymásból. (lakva ismeri meg az ember a másikat)

Megunták egymást.

Személyes életkörülmények változása, testi lelki betegségek.

Egy ujabb vonzalom, szerelem elhalványította a korábbit.

2023. aug. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!