Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon szűk puncis nők,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szűk puncis nők, nektek a méret (vastagság és hossz is) fokozza az orgazmus intenzitását vagy nektek általában kisebb közepes a nagyobb élmény?

Figyelt kérdés
Másképp kérdezve, mit élveztek a legjobban? Ha az aktust akkor azt mekkora mérettel?

#méret #orgazmus #Extra szűk punci
2023. aug. 28. 10:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

·Az ittenieknek nagy többségének szerintem fogalma sincs hogy szűk-e, sok a túlkoros szűz.


·A többiek meg egyáltalán nem szűkek.


·A maradék aki célcsoport lehetne, na körükben nem gyakori a hüvelyi orgazmus. Talán nem csak az átlagosnál hanem a tudományos statisztikák kimutatásainál is ritkább.


Szóval kb. 0,8*0,25*0,18 a sanszod (%-ban) hogy egy random nő aki olvassa, releváns választ tudna adni. 0,18 mert úgy olvastam a kimutatást hogy kb 18% nak van hüvelyi orgazmusa. Na hát ez elég szomorú arány.

2023. aug. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
A hüvelyi orgazmus nem feltétlenül tényező a kérdésben
2023. aug. 28. 11:43
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

Én tapasztalatból mondom, hogy igazából számomra a vastag pénisz nem ideális, próbáltam már, inkább a 4 cm átmérőjű maximum, ami pont jó.

A hossza nem annyira releváns tényező, de abból is inkább a közepes a jó, úgy maximum 15-16 cm ig.

2023. aug. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
A vastagság számít nekik.
2023. aug. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
A nagyon szűk nők a max. átlagost preferálják jobban (azt is óvatosan, ésszel használva), mivel a nagyobb méret már fájdalmas nekik.
2023. aug. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%

Egyik véglet sem jó. Amit a legideálisabbnak mondanék, az 15-17 cm és 4 cm átmérő körül

Mondjuk nem tudom mennyire vagyok szűk, passz. Volt aki mondta, de ki tudja, hogy csak bókolni akart-e:D extra szűk biztos nem vagyok. Azt se tudom az milyen lehet lol

Hüvelyi orgazmusom nincs

2023. aug. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Itt szinte minden nő szűk, de 18-20 centis az ideális nekik 5 cebti átmérővel. Hány ilyen kommentet olvastam...
2023. aug. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%

#6

Dugtak már meg tényleg 17cm-el (nézz már rá egy vonalzóra mielőtt válaszolsz)?

2023. aug. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%

#8: tisztában vagyok vele. Ahogy írtam, nekem kb az a felső határ. Több ilyen pasival találkoztam és aki tudja használni, azzal élvezetes. Egyedül kutya pózban nem bírom

De gondolom te azt akarod hallani, hogy a pasik 99%nak 13 cm. Nekem mások a tapasztalataim

Amúgy meg a dildóm 15 cm és az ér nagyjából tövig

2023. aug. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
72%
#8 max a kisfarkúak hiszik azt, hogy 17 centi sok egy átlag nőnek. Szerencsére a valóságban pont hogy ideális.
2023. aug. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!