Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen szexjátékot használjunk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szexjátékot használjunk?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 23 éves lány vagyok. Régóta szemezek azzal, hogy kicsit felpezsdítenénk a szexuális életünket a barátommal. Ő szereti ha a nő irányit már már domina szinten. bilincset próbáltunk de ezen kívül érdekelne hogy még mit lehetne? illetve hogy ha van itt olyan ferfi aki dominans lannyal volt együtt vagy van akkor ti mit szerettek a legjobban? Foleg eszközök érdekelnének.

2023. aug. 28. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Olyan sok hasonló kérdés volt már, hogy szerintem érdemes lesz azokba is beleolvasni...
2023. aug. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól is fűgg hogy mennyire vagytok bevállalosak és mi az ami annyira izgat titeket ! Széles a skála és valahogy le kell szűkíteni mit is szeretnétek.
2023. aug. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Itt az a lényeg, hogy a férfi van kibilincselce úgymond. És neki keresek eszközt amit rajta tudok használni.
2023. aug. 28. 16:12
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Bőröslánytól lakatolható bilincs szett, szerezzetek be kis lakatokat, az teljesen kiszolgáltatott érzetet kelt.

Vagy esetleg katonai boltban rendes bilincs.

Erényöv ha bejön a párodnak esetleg?

2023. aug. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

A bilincs mellett nekem a szembekötő, zabla és ostor jön be nagyon.

Lehet pálcázás vagy csalánnal gyötrés is.

Nyáron slaggal, hideg vízzel lelocsolás, akár úgy, hogy ki vagyok kötözve egy szőnyegporolóhoz vagy hasonlóhoz, de lehet úgy is, hogy szaladok a vízsugár elől. Felfújható kerti medencében lehet víz alá nyomással légzés-kontrollt játszani.

2023. aug. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

4.: Nem mindenkinek magától értetődő, hogy ki az a Bőröslány, és hol lehet megtalálni, LOL. Rendes bilincsük meg már van.

5.: Azért a légzéskontrollt csak óvatosan ajánlgassuk. Egyrészt nem mindenkinek izgalmas, csak mert neked igen, (pld engem meg kifejezetten lehangolna,) másrészt ez már haladó szint.

A hideg vízzel locsolás az viszont vicces lehet.


Kérdező:

BDSM bulikban rákérdezhetsz, hogy ki az a Bőröslány, de ha budapestiek vagytok, és jobb helyen nem találtok, akkor egye fene, megalkudhatunk egy golyózsanéros, csatos bőrbilincsre. Gyakorlatilag sosem használt, csak párszor poénból felpróbált darab, de azt hiszem, még megvan. :)

A hideg vizet továbbgondolva pedig: Kösd be a szemét, és mindenféle meglepetés-ingereket adj neki. Nagyon hideget, pld jégkockát érzékeny testfelelületen. Nagyon forrót, pld lehet jobb BDSM stúdiókban/boltokban kapni kifejezetten biztonságos BDSM gyertyát csepegtetni. Csiklandozást. Fokozatosan erősödő fájdalmat, (itt a fokozatosság fontos kulcsszó, és negyon oda kell figyelned, meddig fokozható,) amit a kedvedért tűrnie kell, pld egy pofont, vagy ehhez azért vannak könnyedén felhasználható házi eszközök is, pld fakanállal fenekelni, vagy szerezzetek be egy flogger-t, vagyis egy könnyed kézi korbácsot. Vagy valami undit, pld köpd le. :D

És mindent köszönjön meg! Ez a folyamatos figyelem miatt is fontos, hogy benne van-e még, izgalmas játék-e még, vagy belázad, kiesik a szerepből, valami túl sok stb...



És ami a legfontosabb! Mindenkinek más az izgalmas, és mások az ún. tabui is. Ezeket muszáj lesz VELE megbeszélned, és nem a gyk névtelen random válaszolóival. De például ezt a fórumot is olvassa el ő is.

2023. aug. 29. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Bőröslány = [link]
2023. aug. 30. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

Eszközök?

Dildó, fel csatolható?

Vagy mire gondoltál?

Vannak maszturbátorok is (műpunci). Igazából nézz szét egy webshopban aztán ami tetszik mindkettőtöknek.

2023. aug. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A fenekelést én nem hagynám ki úgy mint pálca, szíj....aztán szembekötés, kötél, gúsbakötés...illetve ha van rá igény akkor mehet némi anál is.

Ezekhez a legtöbb dolog egy átlag lakásban adva van.

2023. szept. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Erényöv sztem jó ötlet nekünk bejött, de kérdezd meg előtte a barátodat azért.
2023. nov. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!