Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Dobókocka sex? Nem játékból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dobókocka sex? Nem játékból hanem komolyan. A barátnőm kitalálta,hogy a bizonyos dolgokkat csak akkor enged ha páros számút dob,bizonyosokat meg ha páratlant. Ez mennyire álltalános?

Figyelt kérdés
Nekem ez annyira nem adja én szinte mindenre hajlandó vagyok vele/neki.

2023. aug. 28. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó poén. Mi bajod van vele ne is értem.
2023. aug. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem izgi lehet, hogy akkor így a véletlenre van bízva ma este épp mit lehet😋

Meg amúgy mindkettőre elég nagy az esély, elvégre nem azt mondta hogy 6ost kell dobnod😉

2023. aug. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Csicuki ***** válasza:
100%
Ez csak játék XD neke mkonkrétan van hozzá pózos kockám is éss a szabályokat kb ti találjátok ki ez mókás kicsit a szerencsére is bízzátok
2023. aug. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
EZ így van, a barátnőd nálam is ezt csinálta.
2023. aug. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem aznap estére. Félévre aztán felül vizsgálná. Vagy nem ez még men fix.

Van benne para. Én szeretem popsiba de félévig azért kicsit sok lenne még nekem is. Pedig én adnám. Vagy csak szopna én igénylem a puncit is de ha úgy hozza sors hogy csak az?

2023. aug. 28. 20:54
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
örülj neki, hogy nem azt mondja, hogy csak akkor szop, ha dupla 6-ost dobsz :D
2023. aug. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Csicuki ***** válasza:
100%
Szerintem vegyétek lejjebb az idő korlátot fél évig egy dolgot csinálni lehet uncsi lenne 😅
2023. aug. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elég érdekes gondolkodása van a csajodnak, vagy fél bizonyos dolgoktól, vagy egyszerűen csak játszadozni akar veled (mint macska az egérrel).

Ha nekem ilyet mondana valamelyik partnerem akkor rávágnám csuklóból, hogy okés baby de akkor majd bizonyos dolgokat én csak akkor csinálok ha párost dobsz. Lefogadom egyből nem tetszene ez a fordított játék annyira a csajodnak 😃

2023. aug. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Vuk-91 ***** válasza:
Ha dobókocka szexről van szó, nekem azok a pózokkal megrajzolt dobókockák jutnak eszembe, amiket valamelyik évben vettem. Szerintem ez nem nagy gáz, de nem is általános. A legtöbb esetben a szex a lány jóváhagyásán múlik. És a legrosszabb esetben nemi erőszak bűntette történik, amit remélem nem kell elmagyarázni senkinek, miért rossz.
nov. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!