Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Duci lányok ti mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci lányok ti mennyire szerettek szexelni? Van olyan aki az alkata miatt gátlásos?

Figyelt kérdés
2023. aug. 29. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mindig voltam duci, de most épp igen. A libidóm nem változott, korábban is magas volt. És igen, gátlásos lettem szerintem, mert nem is ismerkedem, mióta meghíztam. Szerintem ez nagyon keveseknek lehet vonzó és akkor inkább valami fétis lehet
2023. aug. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ugyanugy kìvànják, sőt azon kívül tehetségesek is. Voltak teltebb barátnőim is és a legjobb szex velük történt.
2023. aug. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a telt alkat fétis?

Régebben az volt a normális. Akkor a sovány volt a fétis?

Ha valaki a szőkéket szereti az fétis vagy ízlés?

Mi az ízlés és a fétis között a különbség?

Nekem is telt párom van de nem hinném hogy ez fétis.

46F

2023. aug. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Párom nagydarab, szerencsére semmi gátlása nincs. Cserében voltam modell alkatú csajjal is, tökeletes rajta minden, alig akarta a melltartót levenni. Nagyon kiábrándító.
2023. aug. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy mint a nem ducik. Attól hogy valaki felszed pár kg-t még nem fog csökkenni a libidója. A testkép, a gátlásosság, szégyenlősség gyermek és pubertáskorban ért hatásokra alakul ki. Önmagában csak attól hogy valaki telt még nem lesz gátlásosabb (vékony, sportos nők is tudnak azok lenni).
2023. aug. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
22 életévem alatt egyelőre nem szexeltem senkivel. Ugyanígy a randevú, csók, petting. Hanem ettől még a libidóm működik, bánatomra. Van bennem gátlás, igen, mivel az általános iskolában megkaptam a gyerekek gonoszkodását, csúfolódását, később pedig általános baxogatást, nem a súlyomra vagy az akkori erőteljes bőrproblémámra. Egy pólót nem cseréltem át más előtt vagy 15 éve. A fiúk és fiatalabb férfiak közelében pedig ráadásul nagyon zavarban vagyok. De elég cifra életsztori jutott nekem, úgyhogy ez kicsit tekervényesebb, de az alapját lefedi azt hiszem.
2023. aug. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%

Hát legyél biztosabb magadban.

Sok férfi a teltebb nőket keresi.

Láttam már sportos testépítő pasit is aki konkrétan kovér lányt választott párjának és boldogok. Nincs veszve semmi csak magadat fogadd el vagy ha nem tegyél érte hogy változzon.

Akármelyiket teszed jobb lesz. Csak hozz döntest ne a káoszban legyél

2023. aug. 30. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!