Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyenek a LoveModels.hu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek a LoveModels.hu szolgáltatásai?

Figyelt kérdés
A babák mennyire élethűek, mennyire élvezetes velük a szex? A diszkréció mennyire megoldott?

#szex #baba #LoveModels
2023. aug. 29. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Kíváncsi lettem és rákerestem, mert nem tudom mi ez. Elolvastam a bemutatkozó szöveget a honlapon, de SEMMI nem derül ki, hogy milyen szolgáltatást nyújtanak lol. Komolytalan már első ránézésre. Még kutatok, hátha valahol megemlítik, hogy mi a szarral is foglalkoznak
2023. aug. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Na meg is van. Szánalmas, hogy egyetlen férfi modell sincsen, hogy a női babák mind deformált, irreális testalkatúak és csont soványak (1 kivételt láttam). Baromi káros ez az egész, de amelyik pasi ilyeneket használ, az is... nem is mondom mert tiltanak

Nem értem mi folyik a mai világban

2023. aug. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Nem'tom, de mondjuk én biztos nem fizetnék egy valag pénzt egy műanyag-darabért mikor annak az árából már 3-4 k.rvát is kapnál élőben 😅
2023. aug. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

Ja és sehol nem írnak a higiéniàról, pedig én a vendégek helyében tudni akarnám, mégis hogy fertőtlenítik a mély lyukakat a babákon. Na meg az egész testüket is ugye

Btw a korábbi gázos dolgokhoz hozzátenném azt is, hogy egyiknek sincs testszőrzete. Szánalom

2023. aug. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Te atya úr isten, átverés..
2023. aug. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Miért átverés?
2023. aug. 31. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!