Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmondjam a pasinak,hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a pasinak,hogy rossz volt vele a szex,azért nem akarok folytatást?

Figyelt kérdés
Egy pasival kavartunk,imserkedtünk,semmi komoly megbeszéltük,csak szex. De csalódást okozott (1perces😅,nemtudja,hogy nyúljon egy nőhöz) plusz emberileg is egy töketlen. Már kérdezgette,mindig lemondtam momdtam nem akarok már tőle semmit,de nem érti meg. Megbantani sem akarom,de már nagyon idegesít
2023. aug. 31. 09:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
46%
Tiltsd le.
2023. aug. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Megmondod neki emberileg nem jön be a stílusod. Ennyi.

szerintem szexuálisan egy ember sem érdemli meg, hogy megalázzák.

2023. aug. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
mondd meg, tiltsd le, keress férfit ;)
2023. aug. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 kisördög1 ***** válasza:
100%

"..Tiltsd le.." tipikus gyerekválaszok.

A korrekt az ha megmondod neki ennyi volt, nem akarsz folytatást.

2023. aug. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell neki mondani az igazat, különben soha nem fogja megérteni, miért nem akarsz vele folytatást. Ahogyan a #4 is írta.
2023. aug. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Mondd azt hogy úgy érzed nem egymást keresitek mégse, és közben lehet van valaki akivel úgy tűnik alakulhat több is.

Ha ezek után sem hagy békén, akkor tiltani kell.

2023. aug. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Lehet én vagyok furcsán bekötve, de én pl örülnék, ha megmondanák nekem, hogy "figyelj, ez meg ez nem működik ezért meg ezért, inkább ne folytassuk". Egyrészt tovább tudok lépni, másrészt tudom, hogy miben kell fejlődnöm.
2023. aug. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

"Egy pasival kavartunk,imserkedtünk,semmi komoly megbeszéltük,csak szex. De csalódást okozott (1perces😅,nemtudja,hogy nyúljon egy nőhöz) plusz emberileg is egy töketlen."

Ezt mondd meg neki, de ne úgy, hogy kigúnyolod, mert nem tudhatod milyen indulatok rejtőznek benne.

2023. aug. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha 1 perc alatt elment, nem kell nagyon kifejtegetni ezt, valószinüleg tudja ő majd magától mi volt a baj. Megbántani viszont nem kell, mert lehet hogy egy életre sérülést okoznál ezzel benne.

Normálisan el kell köszönni és ennyi.

2023. aug. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
a letiltás nem gyerekes, ha a másik fél nem ért a szóból - s itt ez van: a lány lemondja, nem akar vele találkozni
2023. aug. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!