Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfi szubmisszív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi szubmisszív annak milyen pszichológiai okai lehetnek? 20/F/szűz

Figyelt kérdés
2023. aug. 31. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Legáltalánosabb pszichológiai okot az irányítás mentességre teszik. Kiszolgáltatják teljesen magukat a nőnek, mert izgatónak találják, ha nem irányítanak.


Nagy felelősséget vállaló emberek szoktak általában BDSMben részt venni, olyanok akik a való életben irányítanak az ágyban kussolnak.


Mivel szűz vagy a fantázia nyilván él. Szerintem miután lesz tapasztalatod az ilyen vagy is megszűnik.


De a te esetedben azt mondanám, hogy a szerelem egy túlságos gyerekes változata van még benned, ami később nyilván változni fog és ezért rendeled gondolatban a személyed a másik alá.

2023. aug. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szerelmes kb 4 éve voltam utoljára de visszautasított a csaj ezért depressziós lettem egy darabig
2023. aug. 31. 19:53
 3/4 A kérdező kommentje:

"olyanok akik a való életben irányítanak az ágyban kussolnak."


én a való életben is kussolok sajnos

2023. aug. 31. 19:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor ez is lehet a baj, de mint mondtam ez később változni fog. Talán nem érzed így, de fog. Kell egy normális önbecsülés és akarat erő. Lehet könnyen mondani hogy változni kell, de ezen hidd el senki más nem tud segíteni csak te magad.
2023. aug. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!