Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak tényleg azt hiszik,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg azt hiszik, hogy a nőknek nem számít a külső?

Figyelt kérdés
Szoktam hallgatni Balázséket, de a ma reggeli szerintem röhejes volt. Komolyan azt hiszik, hogy pénzzel bármit tudnak kompenzálni? Én buliból csak izmos helyes pasikkal szoktam hazamenni és pont nem az érdekel, hogy milyen kocsijuk van. Az viszont tényleg igaz, hogy akit én részegen jó pasinak látok, azt józanul is. Fel se tudom fogni, hogy nem veszik észre részegen a pasik, hogy mondjuk egy bálnát visznek haza xd Mennyit kell ehhez inni?

2023. szept. 1. 08:21
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
88%

Azért mert te most alkalmi szexről beszélsz.

Visszont hosszú távra a nők nem külső alapján keresnek, akkor már a momey dominál.

2023. szept. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
90%

1: egyetértek.


Mondjuk az se túl fényes csillag az égen, aki egy vélemény alapján általánosít (főleg nem egy ilyen média pojáca véleménye alapján).

Azzal meg nem büszkélednék, hogy helyes/izmos a kritérium ami alapján dobod a textilt, mert pontosan erre mondják, hogy 30 éves korodig élvezd ki, mert a biológia mindig is a nők ellen dolgozott, aztán majd az akkori tini/húszas csajokat fogják vinni ugyanazok a pasik és a fiatalabbak is és akkor majd pofánb.sz a valóság, hogy amíg lett volna esélyed hosszútávú társat találni addig csak használtattad magad.

Kell élni, nincs azzal baj, csak itt nagy modern "görl bosszkodás" már kezdi elvenni a legtöbb lány agyát (direkt nem írok nőt, mert ahhoz úgy is kéne viselkedni).

2023. szept. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
65%
Bármelyik nőnél bármilyen külsőt lehet kompenzálni pénzzel, csak az összeg nem mindegy. Én borzasztóan ocsmány vagyok, de van az a pénz, amiért lefeküdnél velem, ebben biztos vagyok.
2023. szept. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
98%
A külső és az anyagi biztonság szàmìt leginkább
2023. szept. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha túl sok pasit hordasz haza, eljön az a kor kedves kérdező, mikor a figyelem igenis átterelődik a bukszára.
2023. szept. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Balázsék humorgyárosak. Nem mellesleg érdemes óvakodni az általanosítástól. Mert nem minden férfi hiszi ezt, másrészt nem minden nőnek elsődleges a külső
2023. szept. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
Csak az számít nekik,hiba mondják azt,hogy minden pasi egyforma.Még is válogatnak.
2023. szept. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

De nem a kérdésre válaszoltok. 1. nem kapcsolatról beszéltek a műsorban, hanem kimondottan kalandról 3. még csak nem is prostikról volt szó, hanem átlag nőkről, akikkel egy buliban találkozol és hazamentek szexelni. Gondolom nekik nem szoktál fizetni, az amúgy sem számít, nyilván a prostiknak pénzkeresés ezzel a cél, nem az élvezet, mint egy egyéjszakásnál.


Ja és hosszútávú kapcsolatnál sem minden nőt érdekel csak a pénz. Én nem tudnék olyannal lenni, aki rohadtul nem vonz, cserébe gazdag. Mivel nekem pasi nélkül is megvan mindenem, nem vagyok erre rászorulva, szóval teljesen felesleges általánosítani.

2023. szept. 1. 08:49
 9/36 anonim ***** válasza:
64%
Ez az, hogy képzelik a nők, hogy nekik is vannak preferenciáik a külsőt illetően? Te igenis szép vagy dagadtan, tokásan, vékony karral, igazán megérdemelsz egy bomba nőt magad mellé.
2023. szept. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

#2

Akkor egy idiótával kevesebb lesz a génállományban, nincs ezzel gond

2023. szept. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!