Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, melyik nőt választaná...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, melyik nőt választanátok?

Figyelt kérdés

Első lehetőség: nincsen kapcsolatban, tehát azt csinál amit akar, ha megtetszik neki valaki hirtelen és lehet belőle egy pár éjszakás kaland benne van, de kapcsolatban hűséges és nem csal meg

Második lehetőség: szinten hűséges kapcsolatban, viszont kapcsolaton kívül nem szexel senkivel, fontos neki hogy minden együttlét érzelmes legyen, nem képes az egyéjszakás kalandokra illetve a szexkapcsolatra


2023. szept. 2. 09:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Második.
2023. szept. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez alapján döntöm el.
2023. szept. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Első ez alapján
2023. szept. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Első
2023. szept. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Normálisabbnak tartom az olyan nőt, aki szexualitását szabadon éli meg, nem akar csak azért kapcsolatból kapcsolatba menni, hogy abban tisztességesebb nőnek érezhesse magát.


De mégis önző módon vonz, ha egy nő nem elhasznált, pl. vallásos neveltetése miatt még 20 évesen is szűz.

2023. szept. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tök mindegy, nekem mindkettő ugyanolyan. De ha nagyon választani kell akkor mégis inkább az első mert egészségesebb mentálisan.
2023. szept. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22%
Az elsőt csak szeretőnek, nem hinném, hogy egy kapcsolatban annyira monogám lenne ilyen nyitott gondolkodással, feleségnek a másodikat.
2023. szept. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
Az első valószínűleg elég prűd és nem feltétlen lenne hosszú távon jó a kapcsolat vele. Nem attól lesz valaki jó partner vagy társ, hogy előttem hány faszival volt együtt, hanem hogy velem milyen. Szóval igazából nem érdekelne különösképp ez a dolog
2023. szept. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

#7: Aha aztán a te fajtád lesz az, aki megcsalja a kedves aranyos 2. típusú nőt, miután elvette feleségül. Egy olyan nővel, mint az első🤡 azzal az okkal, hogy nem olyan szenvedélyes a szex

Tudom, mert az első típusú nő vagyok és több házas férfi nyomul rám, mint szingli💀

2023. szept. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez alapján döntök, de semmi problémám nem lenne az elsővel sem. Nem az számít hogy előttem hány partnere volt (nekem is volt jónéhány), hanem az hogy amíg együtt vagyunk addig félrelép-e vagy sem.
2023. szept. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!