Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek milyen furcsa,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek milyen furcsa, nem megszokott fétiseitek vannak?

Figyelt kérdés
Mindig szívesen olvasom, milyen nem hétköznapi dolgok tudnak felizgatni lányokat, ezért most erre kíváncsi vagyok.
2023. szept. 2. 11:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Én arra gerjedek, amikor ilyen tefajták, akik nulla élettel erre veritek, hogy mi mit írunk. Nem érzed, mennyire szánalmas vagy?
2023. szept. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Katica997 ***** válasza:
78%
Péniszgyűrű fétish. :) Valószínűleg én vagyok az egyetlen ezzel az egyetlen a világon, és én is hülyeségnek érzem sokszor, de mégis vizuálisan hat rám.
2023. szept. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Most kapaszkodj, én őszintén leírom, és igen, eléggé gázak...

Kézfétis, uniformfétis, bőrfétis, illetve nem tudom minek nevezzem de beindít hogyha egy férfi akcentussal beszél.

Azt hiszem ezek nem mindennapi dolgok

2023. szept. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
BDSM, gangbang
2023. szept. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon szeretem látni, ahogy egy másik nő felnyög a párom farkától. Rettenetesen felizgat, plusz az is nagyon jó élmény amikor a párom élvez el egy másik nőbe. Ha sikerül úgy lennünk akkor érzem vagy a kezemmel, vagy a nyelvemmel.
2023. szept. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Női testszőrzet. A gyakorlatban ez úgy nyilvánul meg, hogy az instán nézek szőrös lányokat, mivel az életben nem igazán lehet (télen a sajátom) L.
2023. szept. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Fétisem a sperma szájban tartása addig, amíg a párom azt nem mondja, hogy lenyelhetem. Volt, hogy így mentem el a mellettünk lévő kisebb boltba.:)
2023. szept. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Mielőtt orálozok, szeretem én megmosni neki előtte. Ez teljesen beindít, nem tudom miért de nagyon hat rám😀
2023. szept. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon be tudok gerjedni arra, ha egy pasi a hajamat összefogja és úgy szopat. :)
2023. szept. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
Szintén mint a 9es, csak nekem kiegészül annyival, hogy szerrtem ha erősebben vagy mélyebbre letolja. Volt mar olyan pasi, hogy hiába kértem meg rá egyszerűen nem volz hajlandó megtenni. Próbáltam én csinálni hogy jobban erősebben rányomom a fejem, na de az egyáltalán nem volt ugyan az, szoval inkább abba hagytam és átváltottunk szexre, mielőtt teljesen kiábrándultam volna a helyzetből.
2023. szept. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!