Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális ha első intenzívebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha első intenzívebb anál szex után fájt a végbelem elsősorban a záróizom másnap?

Figyelt kérdés
Tegnap este volt anál szex a párommal ez volt az első, eddig csak tágítottam néha magam pluggal vagy eszközökkel, de az még nem okozott ilyen kellemetlenséget, mert csak addig toltam amíg éreztem hogy lehet. Tegnap viszont a párom alaposan betolta többször is, mélyre tolva nagyon szúró érzés volt és fájt is, gyorsan is csinálta, ami miatt megint ilyen zsibbadó érzés volt, majd elment bennem. Sok síkosítót nyomott be, így még ma is a síkosító jött a finggal, mert amikor nyomtam nem a levegő jött csak hanem a síkosító is vagy az ondó vegyesen. Azóta fürödtem és nem múlt el, még mindig érzem, hogy néha egy pukinál folyik ki. Már nem fáj annyira a nyílás. A következő anál után már megszokja ezt vagy megint fájhat ha ennyire erősen csinálja? Mélyebbre be fogja tudni tolni fájdalom nélkül?

2023. szept. 2. 22:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
68%

Szét lett kva az az izom ami eddig csak kifelé lett használva.

Mire számítottál?

2023. szept. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
50%
Aki hülye, haljon meg
2023. szept. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
32%
Semmi gáz nincs, csak ne lepodj meg ha a kovetkezo alkalommal mar mas is fog jonni:))
2023. szept. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Hülye vagy te!!! Miért kell ilyen bunkón válaszolni? Normális kérdést tettem fel mert ez volt az első anális élményem és nem tudom mi az ami belefér utóhatásként vagy esetleg nem és az már baj.
2023. szept. 2. 22:46
 5/25 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudom, hogy merült fel benned egyáltalán, hogy ez normális utóhatás lehet
2023. szept. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Mert még ezelőtt sosem volt benne részem és gondolom, hogy elsőre ha intenzíven igénybe lesz véve a végbél akkor az kell idő mire befogadóképes lesz. Vagy nem?
2023. szept. 2. 23:02
 7/25 anonim ***** válasza:
37%
Eloszor is szolj a baratodnak hogy egy ember vagy
2023. szept. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
22%
Ha intenzíven igénybe van véve a végbél, egy idő után olyan lesz mint egy kidurrant, lila autogumi.
2023. szept. 3. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
4%
Ilyen életképtelen nőt
2023. szept. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
43%

Ezen besírtam, "síkosító jött a finggal"! 🤣

Eljön az az idő, amikor be is fogsz fosni!

2023. szept. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!