Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem izgulok a csupasz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem izgulok a csupasz nunira?Nem a dzsungelt kedvelem hanem a karbantartott kis erdőt 😂A többi fiú meg undorodik tőle .

Figyelt kérdés

#kislány #intim szőrzet #trendi #A 90 években minden más volt #Egy igazi nő
2023. szept. 3. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyed ezzel!
2023. szept. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyedül
2023. szept. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

" A többi fiú meg undorodik tőle ."

A kisfiúk már csak ilyenek.

2023. szept. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nőként azt veszem észre, hogy kezd több pasinak tetszeni

Korábban elképzelhetetlennek tartottam, hogy ne legyek csupasz. Nem a pasik miatt, hanem magam miatt. Most egy ideje érdekes módon ha teljesen leszedem és belenézek a tükörbe, olyan furinak látom. Csupasz csiga:D de ha pár cm hosszú, valahogy most jobban tetszik magamon. Lehet öregszem?:D 25L

2023. szept. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem csak a csupasz lehet szexi. Szerintem is izgatóbb ha fazonta van nyírva, de nem teljesen csupasz (meg nem is egy milliméter vékony csík van meghagyva dísznek).
2023. szept. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Sztem egy igazi ffi nagyon nem undorodik tőle :)


Én elsősorban magam miatt gyantáztatom csupaszra, így szeretem, de mivel nem magamnak csinálom, így előfordul, hogy van rajta szőr.

És én is meglepődöm rajta, h több dicséretet kaptam már amiatt, ha szőrös volt :)


28l

2023. szept. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
+1 hairy párti
2023. szept. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 TR75 ***** válasza:

Nem mindig esztétikus a szőrtelenítés eredménye, ráadásul a gyulladt, pattanásos bőr egészségtelen is, fertőzést is okozhat (nőnél és férfinál egyaránt).

Szóval akinek érzékenyebb a bőre, vagy nem jó technikával szőrtelenít, szerintem jobban jár, ha csak trimmeli. Fél-egy centi nem jelent bozontot, cserében nem okoz irritációt (a rövidebb szúrhat), nincs gyulladás és kipirosodott bőr és egyebek. És van olyan, hogy kifejezetten esztétikus, jobban is mutat.

2023. szept. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Orange22 ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy másik mit gondolnak, ha neked ez tetszik, akkor nincs ezzel semmi gond. Ha lesz egy komoly kapcsolatod, valószínűleg meg fogja kérdezni, milyen fazont szeretsz. :-)
2023. szept. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!