Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nézik le oly sokan a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le oly sokan a szilikon cicis nőket?

Figyelt kérdés

2023. szept. 3. 21:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%

Csak azokat nézik le, akik irreális méretű lufikat varratnak, meg a szájuk is hatalmasra feltöltve stb. Magyarul igénytelen, nem ízléses.

Aki normális, alkatához illő ciciket csináltat, szerintem azzal senkinek semmi baja

2023. szept. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
Csatlakozom. Nem azokat szokták az emberek lenézni, akik esztétikus szilikon ciciket csinalnak. De mikor egy hatalmas E kosaras valamit "rakat" magára és amúgy alig 50 kg a hölgy az inkább bizar
2023. szept. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Csak azt nézik inkabb le aki nagyon aránytalanul eltúlozza a mellméretét.
2023. szept. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Azért, amiért a szteroidozó testépítőket is lenézik.
2023. szept. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
Mert nekik nincs kèt millió ft-juk rá.
2023. szept. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%

Én úgy vagyok vele, hogy a természetes mindig jobb. Szép, meg jó dolog a plasztika, de sokan túlzásba viszik, ráfüggenek és mindig nagyobb méreteket akarnak. Megromlik a testképük és addig építik magukat, amíg már lassan egy szürrealista festményre jobban hasonlítanak, mint emberre.


Sokan divatból csinálják, sokan a függőség miatt, sokan csak azért, mert elkezdték és évek múlva ismételni kell, mert nem tartós a szilikon, vagy más testrésznél botox, vagy isten tudja már milyen anyagokat használnak.


Ettől független, ha valaki mondjuk súlyosan megsérül egy balesetben, vagy akármi miatt eltorzul a teste és szüksége van a plasztikára, ahhoz, hogy újra teljesnek érezze magát akkor azt mondom, hogy rendben van. Nincs nagyon más megoldása.


De aki csak azért, mert nem elégedett a saját testével, vagy csak divatból... annak előbb egy egészséges önképre kellene törekednie. A maszk alatt amit magára erőltet így, vagy úgy, de a saját belső problémái megmaradnak. Legyen az testképzavar, önbizalomhiány, megfelelősségi kényszer, vagy bármi más.


Akkor már inkább egy természetest, aki köbcentiben lehet nincs akkora, de a motorház alatt legalább az esélye megvan, hogy nagyjából minden rendben.

2023. szept. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nem nézik le, sőt még aki nem is vallja be, még az is irigy rájuk.
2023. szept. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%
Sok nőnek van, nem nézik le őket, sőt ..., bár én már meguntam a szilikon cicit, nem élethű szex közben, persze ruhában, strandon jól mutat az igaz.
2023. szept. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szerintem is inkább ág irigység állhat a dolgok hátterében női oldalon.
2023. szept. 4. 12:46
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
Én szeretem a nagy szlikon ciciket is. Nem ettől függ. Egyszerüen sok olyan plasztik nő van aki emiatt túl magasan hordja az orrát. Őket sem nézem le csak elkerülöm a társaságukat. A stílusa miatt. Nem a szilikon miatt. 26N
2023. szept. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!