Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szubmisszív pasik! Mit szólnát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szubmisszív pasik! Mit szólnátok ahhoz, ha a dominátok egy radiátorcsőhöz bilincselne titeket pár órára a nemi szerveteknél (herezacskót-péniszt átfogva) fogva?

Figyelt kérdés

2023. szept. 4. 08:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Hmmmm
2023. szept. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Tetszene. Szeretek megbilincselve lenni és szívesen kipróbálok változatos bilincselési pózokat. A leírt bilincselés magában hordozza, hogy meztelenül vagyok. A bilincses-börtönös szerepjátékoknál szeretem, ha a fogvatartott meztelen, hogy semmilyen tárgyat ne rejthessen a rabruha alá.
2023. szept. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Bekapcsolt radiátornál?

Mert onnantól az amputációra már nem lesz gond, leesik magától az elégett szövet.

2023. szept. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Orange22 ***** válasza:
79%
Én nem vagyok különösebben prűd, de ez azért egy kicsit sok(k)...
2023. szept. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Simán okés lenne
2023. szept. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Szubként nem számít a mit szólók hozzá.

Alázatosan tűrök és ha engedélyt kapok rá, akkor esetleg élvezhetem a dolgot.


(Számomra egy NŐ minden szava, tette szent dolog, sose merném megkérdőjelezni.)

2023. szept. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%
Ezt a dominat a hajanal fogva baxnam a falnak
2023. szept. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%

Elég nehéz kivitelezi ezt úgy hogy ne tudjon a "paciens" belőle kiszabadulni. Vagy nagyon össze kell nyomni hozzá a dolgokat (s erősen fáj), vagy könnyen kihúzza belőle magát.

Mivel van egy csomó félamatőr fizetős domina, egy jó tanács. Ne normál (racsnis, folyamatosan rászoruló) profi bilinccsel kérd tőle mert túlságosan elszoríthatja a vérkeringést ami okozhat "némi" problémát.

2023. szept. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már inkább a herék ki vannak kötve a radiátorhoz a kezek meg hátra bilincselve
2023. szept. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
De elég sok ötletem van még (9es vagyok)
2023. szept. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!