Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti milyen előjátékokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti milyen előjátékokat szerettek?

Figyelt kérdés

Pl. én ezt szoktam alkalmazni: finoman végigsimogatom a lányt bokától egészen a nyakáig, a combjain és közte kicsit eljátszadozom az ujjaimmal, a vénuszdombot simogatom az ujjhegyeimmel lassan, aztán haladok fölfelé a hasán, a melleinél természetesen megintcsak lelassítok, azokat is végigsimogatom érzékien alulról fölfelé, nem feledkezve meg a bimbókról, amik ilyenkor már meredeznek, kicsit nyalogatom is őket... :)

Aztán megkérem a hölgyet, hogy álljon négykézláb, kicsit nyomja ki a fenekét, majd azt is körbesimogatom, a punci körül, csak mellette, hadd őrüljön meg. :D Végighaladok a hátán a válláig, kicsit megmasszírozom a nyakát, beletúrok a hajába egyik kézzel, a másikkal még mindig a punci körül játszadozom, előrehajolok, adok pár puszit a hátára, fenekére..majd lassan, nagyon lassan behatolok teljesen tövig.

Mit szóltok?


2023. szept. 6. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Szeretem a domináns pasikat. Markolva simogasson, az ujjbegyes cirógatás idegesít

Teperjen le, húzzon közel, érezzem a csípőmön a kemény farkát ahogy magához szorít és legyen a szemében az a megszállott csillogás hogy "akarlak és meg is kaplak"

De én szubmisszív vagyok.

2023. szept. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Könyörgöm ne írj több ilyet, annyira rohadtul kínosak ezek a leírások..
2023. szept. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%

Szeretem ha határozott egy férfi

És irányító A a dolgokat

2023. szept. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Én férfiként csak baszok.
2023. szept. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Fergetegeset,olyat hogy kívánjam azt ,hogy rögtön berakja
2023. szept. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Fa.zságokat írsz tesa!


Ez egy csajnak sem fog bejönni!


Itt is tök cikibe teszed magad am!


Határozott pasi kell, nem a cirógatás.


Az másra való. Jó az is, de annak nem ez a helye meg az ideje.


Persze minden pasinak ezt adják elő, de alapból a romantikus erőszakot preferálják, még ha nehéz is ezt beismerniük, elfogadniuk.

2023. szept. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

#6 A legjobb válasz itt a gyakorin! Valóban 99% ban így van ahogyan ezt leírtad! Nagy pacsi érte!

(Pasiként írok még mielőtt jönnek a privátok! :) )

2023. szept. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6-os, nem hallgatok nácizenéket.
2023. szept. 6. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!