Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet észrevenni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet észrevenni egy pasi csókjából, hogy tapasztalatlan esetleg szűz?

Figyelt kérdés

2023. szept. 6. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

sztem konkrétan csak a csókból 100%-ra nem lehet megállapítani. lehet, hogy már többet csókolózott, és így abban már van némi tapasztalat, és ezért nem függ össze azzal, hogy szexben tapasztalatlan lenne, vagy szűz.

de, hogy a kérdésre is válaszoljak.. érzed, hogy félénken közeledik.. esetleg bénázik.. ezek jelek lehetnek, de, mint írtam nem 100%-os jelek

2023. szept. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Úgy hogy rosszul csókol. De attól ég nem feltétlen szűz, azt egy csókból nem fogod megtudni.
2023. szept. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom, mert nálam az első csók és az első szex közt sok év telt el. Viszont azt hiszem, az az első csók (Ami után másnapra már elhagytak) indított el azon az úton, hogy most már mindenáron találnom kell magamnak valakit, különben megőrülök, ha magam maradok.
2023. szept. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Szarul csokol vagy pl nyálas
2023. szept. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Jobb elmondani ha ez a helyzet.

Egyébként meg nem a csókból

Hanem az egész szituációban izgul, feszült.

Akaratlanul is megremeg,


Nem jó erről kamuzni, az mindenkiben sérülésre vezet.

2023. szept. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
nem áll fel a pöndölője
2023. szept. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Egy szuz srac egy hosszas nyelves csoktol, simogatastol, simulastol siman elelvez
2023. szept. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Én elég komoly "csókkirály" voltam, csak sose alakult úgy hogy lett szex is. Többször is volt hogy házibuli kb egész 2. felét végigsmároltam egy lánnyal, persze ment a simogatás, tapizás, de több nem volt. Szóval nem feltétlen lehet ebből megállapítani.
2023. szept. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%

Hát igaz én lány vagyok (ami tudom, hogy azért sok dolgot befolyásol), de ha magamból indulok ki, akkor ez nem feltétlen igaz.


Nálam is sok idő ( 6 év) telt el az első csók és az első szex között. Ráadásul abban a 6 évben nem is nagyon csókolóztam sokat, az elsőn kívül csak egyszer (most irreleváns, hogy miért). Aztán már fiatalfelnőttként egy buliban összeakadtam egy sráccal akit egy közös barátunk által ismertem meg és a buli második felét végigsmároltuk, aztán pettingeltünk is és majdnem szex is lett, csak hát szűz voltam, nem annyira ismertem és eszemnél voltam. Még emlékszem, hogy mondtam is neki (gondolván magamban, hogy ezer éve smároltam valakivel), hogy ha nem tetszik/béna vagyok csak szóljon, de azt mondta jó. Aztán mivel pettingeltünk is fel se merült benne, hogy szűz vagyok, pedig életemben akkor először fogtam péniszt. Aztán vele volt az első orálom is, akkor se nagyon szólt semmit, bár gondolom nem lehetett valami hű de nagy élmény neki. De egyszer se mondta, hogy rossz vagy fájna vagy valami és elélvezett.


Aztán nem sokkal később vele feküdtem le először és akkor elmondtam, hogy én szűz vagyok (addigra meg már millió csókon túlvoltunk) és tök sokszor visszakérdezett, hogy biztos? Mondtam, hogy igen:D


Tudom, pasiknál ez más, de ha csak szimplán azt nézzük, hogy valaki hogyan csókol szerintem abból nem lehet rájönni. Meg ha jó a csókpartner, akivel könnyű ráhangolódni, felvenni a fonalat (mint esetemben) akkor a jó csók sem olyan nehéz, sőt természetes.

2023. szept. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!