Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan éreznek azon férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éreznek azon férfiak akik sose kerülnek közel még átlagosabb/csúnyább nőhöz sem amikor a strandon/utcán/neten gyönyörű formájú, szép nőket látnak pl. bikiniben, stb.?

Figyelt kérdés
Nem vágyakoznak utánuk és nem gyötri őket a keserűség, hogy soha se juthatnak hozzá egy ilyen szép és finom nőhöz?
2023. szept. 7. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Már kerültem közel nőhöz többször is, de a szép nők pl. bikiniben mindig meg tudnak fogni akkor is.
2023. szept. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
39%
Pont ezt érzem. Keserűséget, emellett tehetetlen dühöt. Azért, mert nemhogy szép nőhöz, hanem még szerényebb kinézetű nővel sem jöhetek össze.
2023. szept. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1


Na igen, úgy is nagyon csábító egy ilyen tökéletes formájú harapni való popsival, cicikkel, szép arccal, stb.. aztán az ember meg csak a húsosabb vagy csúnyább nőkhöz jut hozzá. De ez még a jobbik eset mert azért éri valami szexualitás, de ahogy kettes írja aki senkivel nem tud érintkezni az nem tudom hogyan nem őrül meg. Nyilván mindenkinek ott a lehetőség, hogy prostihoz menjen és ott szexelhet szép nőkkel , de az nem teljesen olyan, illetve vannak akik elvek miatt nem mennek, bár nem értem aki nem kap nőt és frusztrálja a szép nők látványa az miért nem hűti le magát prostiknál.

2023. szept. 7. 17:43
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
#3 Nem tudom milyen elvekről beszélünk, mikor épp azt ecseteled, hogy dühöt érzel mert nem dughatsz meg akárkit..
2023. szept. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#4


Nem magamról beszélek, én nem tartom problémának a prostizást ha nincs más útja a férfinak.


De sok véleményt hallottam máshol meg itt is, hogy hiába nem jut szép nőhöz a szerencsétlen férfi és csak csorgatja a nyálát utánuk akkor se megy el megdugni egy szép prostit mert, hogy neki az nem fér bele..

2023. szept. 7. 17:59
 6/11 anonim ***** válasza:
28%

Mennyire kell gyávának lennie egy pasinak ahhoz hogy annyit

Oda szóljon hogy Szia esetleg még mellé azt hogy vagy ?

2023. szept. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6


Ez vicc akar lenni? Szerinted ha odaszól egy átlag alatti férfi egy szép nőnek bármit akkor hirtelen hemperegni fognak vagy fintorog egyet a nő és megy tovább? Ilyen hülyeségeket nem is várok válaszba..


Mintha azt mondanád a hajléktalan problémára, hogy mennyire nehéz lenne egy csövesnek fognia magát és venni egy lakást, hogy ne az utcán aludjon..

2023. szept. 7. 18:11
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
A szépség nem a prostiknál kezdődik. A jó alak maximum. Szinte mindnek van egy ilyen cigányos, kiégett beütése, amit mondjuk nem csodálok.
2023. szept. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8


Nem tudom hol nézelődsz, de én egy cigányhoz se mentem még, és egyiknek se volt cigányos beütése.. nem is mennék olyanhoz.


A legtöbb férfi a közelébe nem jut olyan szép nőkhöz akiket én rendszeresen dugok még ha fizetni is kell érte. Szét kell nézni rosszlanyokon, Pesten nagyon jó a felhozatal és vannak valóban jó testű és szép arcú MAGYAR lányok, nem cigányok.

2023. szept. 7. 18:14
 10/11 anonim ***** válasza:

6:

Ja, mert az olyan menő szöveg. Ráadásul ezt nem nagyon lehet továbbgörgetni.

-Szia,hogy vagy?

-Kösz, jól. Te?

- Én is jól vagyok.

2023. szept. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!