Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A testesebb nők szeretik ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A testesebb nők szeretik ha a hasukkal foglalkozik a pasijuk?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon tetszenek a nagyobb hasak és szívesen simogatnám, gyömöszölném őket de közben meg valahogy nem látom, hogy ebben a csaj mit tudna élvezni, meg eleve az egész eléggé fura. Aztán érdekelne, hogy a valóságban ez hogy megy, mit lehet csinálni egy hassal, hogy azt a nő is élvezze?

2023. szept. 10. 23:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Én feszengek a hasam miatt, pedig nem is olyan hatalmas. Szóval nekem nem tetszene ilyesmi
2023. szept. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Másként éli meg szerintem egy nő, ha simogatja valaki a hasát, - mint ha bármi egyéb mást próbálna meg vele tenni. Ráadásul meg van ennek a helye. ill. ideje is...
2023. szept. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Azt gondolom, hogy többségében nem tudnának örülni neki. Hiába lenne valakinek vonzó, az előnytelen külsejük, attól még azt kicsit sem tudnák élvezni. Ha azt mondanák egy 120 kg-os nőnek, hogy "imádom a hájas segged kurni, nyalni, tapizni" az inkább a gátlásoságát fokozná, és okkal sértődne meg. Persze biztos lehetne találni olyat akit ez nem zavarna.
2023. szept. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Talán azt érezné, hogy elfogadod, úgy tetszik ahogy van.

Feloldanád benne a gátlásokat amit a hasa okoz.Elfogadtatnád vele tényleg szerethető így is.

2023. szept. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Barátnőmet az elején zavarta nagyon, nem hitte el, hogy nekem tényleg tetszik. Sok időbe telt, amíg végre megértette, hogy imádom.
2023. szept. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
9%

Molett vagyok

És nem szeretem.


29N

2023. szept. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
38%

Molett vagyok és őszintén nagyon utálnám.

Mikor szexelünk próbálom takarni, meg úgy lenni hogy ne látszódjon. Na ha most el kezdi fogdosni falra masznék mert kiemelné azt a részem és a lehető összes szorongásom kijönne sztem sirnek is és ki rohannék.

Ha valami hasonlót akarna akkor ott a combom, seggem, mellem.

Sokkal erotikusabb mint a hasam, ebbe semmi erotika nincs.... fordítsd meg a helyzetet! Ha a te hasadat markolaszna meg ilyenek?😅 nyilván akkor ha te is pocakosabb vagy mert ha van egy kicsi hasika az nem számít annak hanem pl huris vagy elhízott...

Ha lapos hasam lenne abszút nem zavarna.

Hozzá teszem hogy én folyamatosan edzek, életmódot váltottam hogy eltűnjön ez a gatlasom.

Ja meg amúgy ha ilyet csinálna nekem valaki lehet véletlenül orrba is vágnám mert hát a has az elég csikis része az embernek 😅😅😅😂😂


24L

2023. szept. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Biztos nekem is fura lenne(de idővel lehet meggyőzhető lennék, hogy pont azt szereti), ezért is kérdeztem itt meg, de közben meg szerintem nem normális az, hogy valakivel együtt vagyunk és közben meg szégyelljük a saját testünket és szex közben úgy próbálunk forgolódni, hogy ne lássa a hiányosságunk. Az ilyen takargatás azt, hogy el tudd engedni magad nem öli meg? Nyilván ha a másik velünk van akkor neki ez így megfelel és nem kéne azért szarul érezzük magunkat, mert mondjuk a pocakunk nem felel meg a saját vagy épp a társadalom által támasztott elvárásoknak.
2023. szept. 11. 12:01
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a lányok többsége nem fogja fel, hogy az a normális, és természetes, hogyha van egy zsírpárna a női hason!

Szerencsére volt olyan csaj, aki felfogta, sokszor kint is volt hagyva a pólóból a párnás hasa, szóval lehetett sejteni, hogy nem zavarja.

Markolásztam, smároltam, finoman harapdáltam a pocakja alját, és sokat kényeztettem a csaj köldökét. Ő èlvezte.

2023. szept. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, àtlagos testalkattal, de a pocakomon mindig több háj van arányaiban, elèg hurkás is mikor leülök, meg rezeg mikor dugnak.

Sokáig nem szerettem, aztán megismerkedtem egy olyan fiúval, akinek ez nagyon bejött.

Eleinte zavart, hogy foglalkozik vele, aztán mikor elkezdte kinyalni a köldökömet, az olyan finom volt, hogy el tudtam engedni a feszkót, és utána a dugás is jobb volt! :)

2023. szept. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!