Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolják sokan azt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan azt, hogy csak akkor izgalmas és jó a szexuális életük, ha szeretik az extrémebb, szokatlanabb dolgokat?

Figyelt kérdés
Pl az anál. Annyiszor látom anállal kapocsolatos kérdések alatt, hogy aki nem análozik az nem tudja mi a jó, biztos unalmas a szexuális élete stb.
2023. szept. 11. 14:03
1 2
 1/14 kisördög1 ***** válasza:
18%
Sose fogod megtudni...
2023. szept. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%

Haha tudom ki vagy, az én válaszom miatt írtad a kérdést, mi?

Nem az anállal van a gond, az csak egy jelzés arra, hogy valószínűleg az illető nem túl nyitott. Az esetek többségében ez így is van. Sok más dolog se jöhet szóba náluk.

Most ez olyan, hogy lehet csak sóval borssal főzni és sokaknak az is tök finom. Mi meg ismerünk és használumk még 15 másik fűszert

Igazából mindenki azt csinál, ami neki és a párjának jó. Az a lényeg, hogy ők ketten passzoljanak. Én érezhetem egy kis sajnálatot irántuk, hogy nem túl színes a szexuális életük, de végső soron csak az számít, hogy a párjukkal ez megfelel-e nekik

2023. szept. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%
Ja most látom, töröltetted az adminokkal a válaszom, csak mert szeretem az anált:D na lázod pontosan ez a bajom veletek..;)
2023. szept. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

Nálam az anál nem játszik, sosem fog.

Szerencsére nem ezen múlik a szex minősége és milyensége.


Nem tudom a kérdésedre a választ, de miért érdekel ez téged?

Nem tök mindegy mit gondolnak?

2023. szept. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Oké szex és fűszerek. Mondjuk az anál a bazsalikom. Én szeretem az oregánót, borsot, sót, rozmaringot, kakukkfüvet, DE a bazsalikomot nem. Akkor én unalmasan eszem? Nem hiszem. Mintha az anál kedvelők annyit hallanánnak, amikor valaki azt mondja, hogy nem kedveli, hogy "fúj ti gusztustalan hülyék, inkabb szexeljetek úgy, ahogy én: misszionárius pózban sötetben". Pedig senki nem mond ilyet, csak azt, hogy ő nem szereti. A vicces, hogyha én leírám, mitől gondolom magam extrémnek, akkor olyan gyorsan törölnék, hogy alkalma sem volna senkinek elolvasni:D És nem én "törölttem" a kérdésed az admimokkal, mert nem érdekel. Csak az, hogy miért haraptok úgy és miért az anál a mérő arra, hogy valaki nyitott vagy sem?
2023. szept. 11. 14:20
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Mert szánalmasan beszéltek azokról, akik szeretik ezeket. Nézz csak meg pár hozzászólást, akkor feltűnik. A törölt válaszaimról nem is beszélve.

Nem az anál miatt lesz nyitott valaki vagy sem, de aki nyitott típus, áktalában élvezi az anált is. Tudom bonyi lehet, de olvasd el mégegyszer, ha szükséges

2023. szept. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#4 Azért érdekel, mert itt sokszor olvasom és nem értem. Miért az anál szeretete alapján döntik el, hogy valaki nyitott e vagy sem? Nekem elég tartalmas a szexuális életem, mint mondtam, vannak olyam exrtém vágyaim (amiket megélek, ezt csak azért mondom, mert erre csipaszkodik majd a #2, hogy azért vagyok ilyen savanyú, mert csak a szexuális fusztráltság beszél belőlem), amiket leírni sem szeretnék, mert nem elfogadott társadalmilag, annyira sem, mint az anál. De ha látok néha néha egy ilyen kérdést itt, és valaki fújjog a válaszokban, akkor nem ugrok rá egyből, hogy ő kussoljon mert biztos unalmas a szex nála és nem nyitott. Hanem megértem, hogy őt ez nem izgatja. És az anál szeretők meg egyből pattannak az ilyenekre. De miért?
2023. szept. 11. 14:27
 8/14 A kérdező kommentje:
#6 Én értem, hogy sokaknak még az anál is extrém, de ti akik szeretik miért kezditek ócsárolni, azt aki nem? Én nem szeretem, DE soha nem mondtam senkinek, hogy ne csinálja, vagy az gusztustalan vagy mittudom én. Minenki csinálja úgy, ahogy akarja. Egyszerűen csak nem tudom felfogni, ti miért gondoljátok, hogy aki nem szereti az unalmas?
2023. szept. 11. 14:30
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy az megvan, hogy sneki le se sz. hogy te miket csinálsz az ágyban?

Volt egy kérdés, amiben adott volt egy forma, aki látványosan anál ellen prédikál, foggal körömmel, ördögűzővel harcol ellene. Én meg odaírtam, hogy az ilyen nagy ellenzők tuti fapnák. Mert amúgy a normális embereket nem érdekli ki mit csinál.

Ha valaki társaságban kifakad és magyarázza, hogy ez miért bűnös dolog, annak tuti nincs ki a 4 kereke és biztos, hogy valami prűd, frusztrált forma.

Szóval lehet megnyugodni, nem kell szeretned az anált, nem érdekel senkit

2023. szept. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Legalább akik nem értik a problémám, azoknak itt vagy te példaként. Köszönöm.
2023. szept. 11. 14:40
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!