Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti mikor masztiztatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mikor masztiztatok először? Tudatos volt? És kb mennyi idő múlva volt meg az első orgazmus is?

Figyelt kérdés
Azért van ennyi kérdés bennem, mert hallottam már elég korai számokat és tök hihetetlennek tűnik..

2023. szept. 11. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
12 évesen. A fotelban ültem és az akkori barátomtól kapott vibrátorral próbálkoztam. Nem tudtam mit kéne érezni, vagy hogy kell csinálni de végül sikerült eljutni a csúcspontra
2023. szept. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
12 évesen barát, meg vibrátor? Nem jutott eszedbe ennél hihetőbb?
2023. szept. 11. 19:45
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Sajnálom. Te kérdezted, én válaszoltam. Ha nem hiszed el minek tetted fel a kérdést?
2023. szept. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is 12 évesen tudatosan az ujjaimmal.
2023. szept. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Lányom 6.5 éves már piszkálja magát

Annyit mondott h csikis

Szóval szerintem orgazmus majd csak akkor lesz ha némileg érett lesz


Én 17 éves koromra emlékszem mikor tudatos volt és volt is orgazmudom


Bölcsiben meg a 2.5 kislány elore hátra. Csúszkált a kisfiú meg alvással ki vette a pelusból a kukit és húzogatta

2023. szept. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%
Tudatosan 11 évesen masztiztam..14 évesen orgazmus.
2023. szept. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!