Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ugye az nem reális reakció...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye az nem reális reakció egy nőtől, hogy kineveti a kis péniszt? Akik itt ilyeneket írnak, hogy Ők nem bírják megállni a nevetést a kis farok láttán, azok valójában férfiak, nem?

Figyelt kérdés

Azt értem, ha valakinek nem jön be… De mi vicces lenne rajta?


Ez számomra egy elmebeteg reakciójának menne csaj el, egy normális nő szerintem nem csinál ilyet.



2023. szept. 12. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Mindenki szívatja a farokméregetőket,ezért írnak ilyeneket.Uncsi téma már ez és a nőket sokkal kevésbé érdekli,mint gondolnád.
2023. szept. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Jól látod. Azok írnak ki ilyen történeteket akik vagy szubmisszívek és direkt az ilyen típusú megaláztatást várják, vagy szimplán csak trollkodni akarnak másokon.
2023. szept. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12%
Nekem férfiként azt az érzetet kelti bennem, hogy az utánam született generációknak egytől - egyig mind mikropénisze lesz. Ugye nem igaz? Különben meg engem soha semmilyen szinten egyáltalán nem érdekelt más férfiak pénisz mérete. Amit most ide leírtam, abban is hol van szerinted a nevetés? Inkább aggódom, hogy az utánunk következők mind ilyen nyomottak lesznek. Ne kérdezd meg, miért? Mert itt szinte naponta többször is panaszkodnak állandóan a péniszméretük miatt a nem tudom, kik? Most ez valós tény, hogy ennyi a kicsi meg még kisebb pénisz, vagy csak trollkodás?
2023. szept. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nyiltan nem nevetnek, de elgondolkodnak, hogy na ezzel mégis mit kellene/lehetne kezdeni.
2023. szept. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
#4 nem a nő kezd valamit a pélóval, hanem te, próbálsz vele varázsolni. S vagy elég a nőnek, vagy nem.
2023. szept. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom kérdező.

Itt szinte mindenki anonim, még a nickjüket sem vállalják a kommentjeikhez, ahogy a kérdéseikhez sem.

Ahogy te sem.

2023. szept. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt szerencsém kis mérethez, meglepődtem, de végigcsináltuk. Sajnos nem illettünk össze, ezt mindketten konstatáltuk és ennyi. De érdekes technikákkal színesítette az eseményt, jobban igyekezett, mint mások.
2023. szept. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!