Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kellemetlen szexuális élmény,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellemetlen szexuális élmény, kínos helyzet a párotok családjával?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kérdés, hogy titeket ért valamilyen váratlan és kínos meglepetés miközben együtt voltatok valamelyik partneretekkel?


A minap olyan dolog történt velem, ami bár fantázia gyanánt izgató, élőben borzasztóan kellemetlen és felfoghatatlan volt.

A párom mondta, hogy náluk alapvetően nincs magánélet, és családon belül nem nagyon foglalkoznak azzal, ha valaki a fürdőszobában van, de naivan azt feltételeztük, hogy azért a jelenlétem változatni fog a dolgon.

Fürdés után a barátnőm gondolt egyet és kielégített orálisan. Ezzel nem is volt baj, egészen addig amíg kb az elélvezésem felénél az anyja be nem toppant a fürdőbe, hogy pisilnie kell. Én konkrétan ott álltam álló f@rokkal, a barátnőm arcán a munkája eredménye.. ő meg konkrétan leült a wc-re.. nem volt belőle ügy, annyit mondott, hogy mostmár akkor kimehetnénk, hogy más is be tudjon menni.. no komment


Bár nem volt se emlegetve, se részéről máshogy kezelve a szitu azóta, bennem azért elég erősen kiverte a biztosítékot és egyszerűen abszurdnak találom a helyzetet.


Titeket ért hasonló dolog? Gondolom nem vagyok azért egyedül.



2023. szept. 13. 08:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

1x após ránk nyitott és a párom belém szorult mert megijedtem

Mentő lett a vége

Valami jeges "fánkot" raktak a farkára h össze menjen és ki tudjon jönni.

Életem legkínosabb legmegalázóbb sztorija


Ma már nevetek rajta de akkor zokogtam és elsüllyedtem a szégyentől...


Illetve külön elismerésem a kiérkező mentősöknek hogy röhögés nélkül megoldottak a gondot .

2023. szept. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Hát figyelj. A szükség nagy úr.

Én se akartam volna bepisilni, mert ott jött rátok! 😂

2023. szept. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#2

Nem is az ott jött ránk volt a helyszín választásnál a fontos, hanem az, hogy a szobája gyakorlatilag egy közös tér. Reggel 6-től este 11-ig egy átjáróház.

2023. szept. 13. 08:27
 4/11 anonim ***** válasza:
18%

Első, ez igaz? nemár 🤭 Itt röhögök. De az nem volt elég, hogy összement neki alapból? Mert gondolom azért osszement mikor kizökkent


a jég ezen mit segített? :) :)

2023. szept. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok

Értelek Kérdező. És ne haragudj, csak olvastalak benneteket és megpróbáltam elképzelni a történeteket. Tudod amig nem veled történik ...

Igazából nem volt a mi történetünk, mert nem volt benyitás. De kicsit hangosabbra sikeredtem. Azt hitték öl a párom. Aztán nem nyitottak be, mert akit ölnek általában nem könyörög, hogy még, még!😂

2023. szept. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

4

Sajnos igaz

Bár ne lenne az

2023. szept. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

4es nem bírt össze menni mert a hüvelyem kb úgy rá szorított hogy úgy funkcionált mint egy jó erős farok gyűrű a vért helyén tartotta


A hideg hatására az ő farka is ernyedni tudott illetve az én hüvelyem i tudott lazulni .

2023. szept. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Értem, nem bantasbol írtam a választ
2023. szept. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
Hát ez az anya borzalmas. Rögtön vissza kellett volna lépnie, és addig, amíg el nem mész tőlük nem is kellett volna, hogy találkozzon veled. Ez tényleg gáz! Én nem tudnék többet felmenni hozzájuk, bármennyire is liberálisok, ahogy a leírtakból látszik...
2023. szept. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Tegnap este random szóba került, igazából csak beszólt, hogy furcsán viselkedek. Ő konkrétan annyival letudta a dolgot, hogy ő is csinált már ilyet, meg látott már egy pár álló férfi hímtagot.. ne legyek ennyire prűd. Amúgy is természetes, hogy nemi életet élünk.


Jelenleg abban egyeztünk meg a párommal, hogy egy darabig offoljuk a náluk tartózkodást. Barátnőm kifejtette az anyjának, hogy szerény meglátása szerint ez már miért nem oké, de nem akarta beismerni, hogy lehet tényleg átlépett egy határt.


Mi tiszteletben tartjuk, hogy az ő lakása, az ő szabályai, de akkor most mi is csak a saját kényelmünk szem előtt tartva döntünk.

2023. szept. 14. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!