Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mogorvábbak azok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mogorvábbak azok a lányok, akik nem élnek folyamatos szexuális életet?

Figyelt kérdés
Pl akit jó ideje nem dugtak meg...

2023. szept. 13. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Miért te meddig mosolyognál amikor nem vernéd ki mondjuk két hétig?
2023. szept. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Miből lehet tudni, hogy azért mogorva?

Akkor aki vidám, az azt jelenti a külvilág számára, hogy rendszeresen van orgazmusa?

2023. szept. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sztem azért egy alapvető habitusa minden embernek van. Lehet vki mosolygós, attól még, hogy régen szexelt. Még lehet vki morgós típus úgy is, ha minden este orgazmusa van.


Sztem nem vagyunk egyformák

Igaz úgy gondolom, h aki rendszeres, kielégítő nemi életet él, az kiegyensúlyozottabb is talán


Én tudom magamról, hogy ha jól meg vagyok dugva (hú, de szépen fejezem ki magam) akkor sokkal jobban indul a napom!

Persze aztán lehet, h a munkahelyen azonnal felidegesítenek és máris nem vagyok mosolygós, az esti orgazmus ellenére sem

2023. szept. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!