Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lakásos átlagprostik titkon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lakásos átlagprostik titkon irigykedhetnek Kelemen Anna életére és pályafutására?

Figyelt kérdés
Rengeteg pénzt keresett, beutazta a világot, hírneve lett, mai napig foglalkoztatja a média. Bátran és büszkén felvállalja az arcát és önmagát stb.

2023. szept. 13. 19:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A pénzére mindenképpen :)
2023. szept. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Másra nem?
2023. szept. 13. 20:12
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Van amelyik igen, van amelyik nem. Mindazonáltal a prostik nagy része úgy gondolja "áááá csak pár évig csinálom még amíg egyenesbe jövök" - ezért nem irigykednek a teljes életére (persze a "csak pár évig csinálom még" többnyire addig tolja amíg totál ki nem öregszik).
2023. szept. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Biztos eszik őket a fene, hogy fú, neki milyen jól sikerült!

Én spexiel nem gondolom, hogy Kelemen Anna annyira híres lett és annyit foglalkozik vele a média. Én itt a gyakorin hallottam csak róla mindig a szex kategóriában. Itt meg mindent összehordanak, ami szex, vagy ahhoz kapcsolódik.

2023. szept. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
#4 pedig elég ismert, s über jól menedzseli magát, hogy írjanak róla a bulvárlapok, illetve esetenként 1-1 talkswowba, valamelyik bugyuta vetélkedőbe meghívják. Nem olyan hülye csaj mint amilyen buta feje van első ránézésre, a magához való esze nagyon is megvan.
2023. szept. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem szánalmas az élete, de ez csak magánvélemény.
2023. szept. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5. na, hát akkor velem van a gond, bulvárlapokat alapból nem is olvasok, bugyuta vetélkedőket nem nézek. Hogy milyen feje van, nem is tudom, mert sose láttam, hiszen itt gyakorin nem volt róla egy kép sem.
2023. szept. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6-os! Kifejtenéd, hogy miért találod szánalmasnak az életét?
2023. szept. 13. 20:58
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem elérne Moszkváig ami benne volt már, de ettől nekem semmi bajom nem volt vele, néha még tetszett is.

Most, hogy beállt Győzike meg Orbán mögé, így már bottal sem piszkálnám.

2023. szept. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8


Bizonyos értelemben minden élet szánalmas... :)

Igazából nem ismerem.

De abból, amit láttam belőle, egy testképzavaros, önmagával soha ki nem békülő, felszínes, értéket nem teremtő, üres életű valakinek tűnik.

2023. szept. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!