Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy ujjazzam ugy meg magam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ujjazzam ugy meg magam hogy spricceljek?

Figyelt kérdés
19/l
2023. szept. 14. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Durván.
2023. szept. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 érdeklődő35 ***** válasza:
82%

Nem biztos, hogy ujjal sikerül.

Érdemesebb valami hajlitott g pontos eszközzel. A csuklód is ki kell kicsit tekerned,ujjal megtalálni a pontot, és elég erőt kifejteni rá...

2023. szept. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Ugy hogy kissé behajlítva van az ujjad és erőteljesebb nyomással hevesen !
2023. szept. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
A g pont nem mindenkinek működik. Nem véletlenül nem hisznek sokan a létezésében, valakinél teljesen érzéketlen és sok lánynak elérhetetlen az hogy spricceljen ujjazás vagy szex közben.
2023. szept. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
Ha nem sikerül, írj, én garantálom a spriccet!
2023. szept. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg 19/L vagy...? Várod a válaszokat de nem reagálsz? Vagy nem vagy fenn?
2023. szept. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Megmutatom.


Utána egyedül is menni fog.


Írj!

2023. szept. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
Az egyik kezeddel ujjazod magad, a másik kezedben van egy szódásüveg, azt nyomod. Máris spriccelsz.
2023. szept. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Te nem tudod, de én igen. Lehet nem sikerül nekem sem, de egy próbát megér.
2023. szept. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%

Saját magadnak nehéz, mert hamar el fog fáradni az ujjad és a csuklód, de ellenben a többi kiéhezett kommentelővel megpróbálok valós tanácsokat adni :D


- Síkosítás alap

- 2 ujj minimum kelleni fog, a két leghosszabb ujjadat használd (középső + gyűrűs/mutató). Nekem a középső és a mutatóujjam van hosszban közelebb egymáshoz, úgyhogy én ezt a kettőt szoktam használni.

- a hüvely felső falát kell ingerelni kb ott ahol a medence csontod véget ér. Ha megnyomogatod a hasadat és haladsz kicsit lefele, érezni fogod hogy hol kezd el keményedni, nagyjából a puha és a kemény rész határát kell ingerelni, de nyilván mindenkinél kicsit más

- Az ujjaddal "csalogató" mozgást végezz eleinte amíg bemelegedsz. Mintha valakit magadhoz hívnál, úgy értsd a "csalogató mozgást" :D Ez csak eleinte szükséges, amíg kicsit ráérzel, ráhangolódsz. Ennek az a hátránya hogy a csuklód nagyon hamar el tud fáradni tőle, tehát hosszú távon nem tartható

- Másik kezeddel közben játszadozz a csiklóval

- Mikor kezdesz bele melegedni és megtaláltad hogy hol a legjobb érzés, növelheted az intenzitást és elkezdhetsz alkarból dolgozni, ami sokkal nagyobb izomcsoport, ergo tovább bírja mint a csuklód

- Ekkor már elég kényelmetlen a csiklóizgatás a másik kezeddel (valakinek nincs is olyan mozgás koordinációja hogy egyszerre végezzen két ellentétes mozgást) úgyhogy én általában a hüvelyikujjam alatti húsosabb tenyérrészt szoktam felfektetni a vagina tetejére, és az egész alkarom mozgatásával egyszerre tudom így ingerelni a hüvelyt belülről és a csiklót


A következő fokozat magadon nem nagyon kivitelezhető, de ha van/lesz barátod, ő tud benne segíteni:

- Mikor készen állsz az intenzitás fokozására, a barátod elkezdhet egész vállból dolgozni, nagyobb és erősebb mozdulatokkal, tenyerét továbbra is a csiklón tartva

- Általában a lányok reflex szerűen próbálják a lábukat zárni, a másik kezemmel ki szoktam támasztani a bal lábukat, hogy ne tudjanak zárni


Több partneremmel is elértem a kívánt hatást, olyanokkal is akik azt mondták hogy próbálták, de ők nem képesek spriccelni. Úgyhogy szerintem mindenki képes rá, max eddig nem jól csinálta vagy nem jól csinálták neki.

Remélem valamennyire segít, jó szórakozást :P

2023. szept. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!