Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más férfinál is ez van?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más férfinál is ez van? Gyakran tapasztaljátok ezt nők?

Figyelt kérdés

Amikor a barátom nem élvez el 3-4 napig , mert nincs szex akkor, kb.a 4.nap után az álló farkára kelek fel.

Hétvégén is az volt, hogy reggel arra keltem, hogy aludt mellettem közben pedig felállt és lüktetett a farka.

(Hozzám volt bújva)


Ezt a jelenséget már többször megfigyeltem.

Másnál is ez van?



2023. szept. 17. 23:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Barátnődnek a farka ?
2023. szept. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Neked a barátnődnek farka van ami lüktet?
2023. szept. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Hát másnak nem kell 4 nap, lehet a pasidnak van egy kis impotencia gondja.
2023. szept. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
A reggeli merevedés elég alap dolog. Akkor is ha kiverted előző nap akár többször
2023. szept. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Nem mindenkinek áll fel azért minden nap.

Lehet, hogy a pasid már elmúlt 35 éves?

2023. szept. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

31 éves.


Hétköznap fel 5 kor kel, nem tudom feláll -e neki vagy sem, mivel én mélyen alszok és 9 körül kelek csal fel.

Hétvégén veszem észre csak

2023. szept. 17. 23:59
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Férfiaknál normális esetben időnként feláll éjjel. A természet így próbálja ki, hogy jól működik-e.

Ha pedig pisilnie kell reggel, akkor nagyon is könnyen feláll.

2023. szept. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Az éjszakai erekció teljesen spontán élettani jelenség. Ez mindenkinél így van akinek nincs szervi baja.
2023. szept. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

A férfiaknak éjszala feláll

Ha pedig 4 napja nem ürített nem csodálom.hogy áll inkább az a csoda hogy nem lőtte el álmában

2023. szept. 18. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
nem értem ezt a kérdést. alapból tudnivaló, hogy a pasiknak fel szokott állni még álmukban is a tudtuk nélkül, a páromnak is gyakran fel szokott állni (34 éves). van úgy, hogy mélyen alszik és én felkelek esetleg inni egy pohár vizet, aztán észreveszem és kicsit játszadozom vele, de ő olyan mélyen alszik, hogy másnap reggel nem is emlékszik semmire 😂 szóval szerintem ez a férfiaknál tök normális, nem tudom mit kell ezen ennyire agyalni. örülj neki, hogy ilyenre ébredsz fel. az meg persze ahogy előttem is írták, teljesen érthető, hogy 3-4 nap után szex nélkül így reagál a farka. 20/L
2023. szept. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!