Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mélytorkozásnál,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mélytorkozásnál, szájba vagy titokra menjen inkább a sperma?

Figyelt kérdés

2023. szept. 19. 23:06
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
*torokra
2023. szept. 19. 23:08
 2/29 anonim ***** válasza:
93%
A számba 23/l
2023. szept. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
64%
Le is nyeled?
2023. szept. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
88%

Oly mindegy, így is, úgy is lenyelem.

Volt már, hogy az arcomra ment a sperma, persze az már nem volt kellemes, amikor a szemembe is jutott belőle, de hát a szex márcsak ilyen.

Jó adni és jó kapni. 😁

2023. szept. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Mindig oda ahova a párom szeretné

Szájba, arcra, mellemre, popsimra, puncimra

Nálunk játszik minden 😄

2023. szept. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
52%
Torokra nem bírja a nők többsége és nem szereti, de szájba mindnek mehet és le is nyelik.
2023. szept. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
65%

#6


Van sok nő, aki nem szereti ha a szájába élveznek.

Meglepődve olvasom, amikor nők azt állítják itt a GYK-n magukról, hogy imádnak szopni és engedik, hogy a pasi a szájukba élvezzen.

A valóságban pedig mégsem ez történik. Nem szeretik a sperma ízét és állagát sem.

Ki érti ezt?

Ez kb. olyan, mit az itt irogató nagyszájú fiúk, akik dicsekednek a farkuk méretével szextudásukkal, a valóságban meg jó ha 15 cm a farok és még bénák is.

2023. szept. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

#7

A nők többsége lenyeli, akkor te pont azokkal voltál akik nem, de azért itt is az olvasható, hogy lenyelik, még, ha nem is bizonyítottan mind nő a válaszoló.

Aztán az is lehet én meg pont olyan nőkkel voltam akik lenyelik, de az is igaz, hogy a baráti társaság férfi tagjaival kibeszéljük a nőinket és ott mindenki nyeli, a párom barátnői is.

Nézz utána jobban ennek a dolognak.

2023. szept. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
46%

#8


Megoszlanak ebben a nyelés témában a vélemények.

Pár éve itt a GYK-n sok olyan válasz volt a nőktől, hogy fúj, ők bizony nem nyelnek, sőt még szájba sem engedik a spermát, mert nyúlós, keserű.


Most meg csak olyat olvasni, hogy nyelik a spermát, szeretik az ízét.


Aztán amit te írtál, hogy a baráti társaság férfi tagjaival megbeszélitek azt, hogy kinek nyeli a spermát a párja és mindenki azt állítja, hogy az ő párja nyeli, az is lehet, hogy nem akarnak egymás előtt felsülni, ezért mondják azt, hogy nyeli a párjuk.


De mindegy is, szerintem nem sok nő szereti a spermát.

Akkor lehet én vagyok a szerencsétlen, mert eddig, akikkel voltam abból is csak egy volt, aki talán háromszor nyelt, aztán többször nem.

A többiek egyáltalán nem nyeltek, sőt még szájba sem engedték.

Pedig nem cigizek, nem kávézom, alkoholt sem iszok,nem eszek olyasmit, hogy pocsék lenne a spermám íze.

Hát így jártam.

2023. szept. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Titokra :-)
2023. szept. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!