Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, van oylan, aki kifejez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van oylan, aki kifejezetten szeret kézimunkázni, ha igen mi az, ami tetszik benne? Miért ez, mondjuk az orál helyett?

Figyelt kérdés

2023. szept. 20. 15:30
 1/6 mantis religiosa ***** válasza:
83%
Az asszony szereti látni a " gejzírt " .
2023. szept. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon el tudnék viselni egy ilyen lányt és az sem zavarna, ha esetleg szűz lenne.
2023. szept. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Úgy látszik a kereslet messze túlszárnyalja a kínálatot. :)
2023. szept. 21. 12:50
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon izgalmas a kezemben érezni, ahogy lüktet a farok. Pláne, ha bekenem a kezeimet egy kis síkosítóval.
2023. szept. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

Én szeretek!

Felizgat és el lehet húzni anélkül hogy elfáradnék

2023. nov. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem első perctől tetszett ahogy egy pasi hímtagja a kezembe véve szép lassan megnagyobbodik és keményedik és amúgy a számba venni is szeretem.
dec. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!