Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt még bevállalnátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt még bevállalnátok?

Figyelt kérdés

Az etetés a perverziónk, és a roleplay lényege, hogy barátnőm tömi a fejem, én meg nem szólhatok, hogy már tele vagyok. Vagyis szólhatok, de én nem állíthatom le az etetést, mert pont ez a lényege az egész dolognak, hogy nem az én kezemben van a kontrol.

Viszont már nem egyszer történt meg az, hogy konkrétan visszajött a torkomon az étel. Jött egy kis büfi, vele meg egy adag hányás. Barátnőm szerint ez a játék része, és azt jelenti, hogy sikerült feltölteni, legalább tágul kicsit a gyomrom. Valamelyest engem is izgat, de nem akarok ennyire extrém dolgok felé menni.

Tudom, hogy ezek után nagyon nehéz a helyembe képzelni magatokat, de próbáljátok meg, mert különbön egyértelműen nem lesz a válaszotok:D

Szóval az etetésfétisbe szerinted belefér, ha a másik néha túlzásba esik, és kis hányás a vége?


2023. szept. 20. 23:26
1 2
 1/18 Noren1989 ***** válasza:
88%

Már az etetésfétistől is borsódzik a hátam.


Nem, nem férne bele.

Nem a mennyiségért eszek am sem, hanem az ízekért.

2023. szept. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%

Ez a sanyargatást nem vállalnám be.


Mellesleg a szexhez sincs semmi köze, inkább a "mentális egészség" (vagyis inkább annak a hiánya) kategóriába kellett volna kiírni!


:-/

2023. szept. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

V.ö. libatömés


Még az is humánusabb. Remélem komolyan írtad ezt, mert viccnek elég sz@r. És a szexualitáshoz semmi köze.

2023. szept. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Miért nincs köze, ha mindkettőnknek szexuális élvezetet nyújt? Miben más ez, mint a kakis/pisis szex, vagy a kikötözés és verés, stb? Tudom, hogy megbotránkoztató, de szerintem nem jobban, mint bármilyen más rétegfétis.
2023. szept. 20. 23:48
 5/18 anonim ***** válasza:
76%

Amúgy ilyenkor legalább bele ül a farkadba és miközben etet, lovagol is? Aztán ha nem eszel többet akkor feláll és ott hagy álló fasszal?

Akkor még érdekes is lenne

2023. szept. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Persze. Tele vagyunk ilyen játékokkal, ez a lényege.
2023. szept. 20. 23:52
 7/18 anonim ***** válasza:
53%

Igazából minden ilyen fétisbe az fér bele, amit a 2 partner előre megbeszél.


Ismerek olyan lányt, akinek elmondása szerint az ostorozás volt a fetise, de ez kimerült abban, hogy pár kisebb csapást kibírt. Ezzel szemben a másiknak véresre kellett verni a csiklóját. Ahány ház annyi szokás, annyi igény.



Egyébként nem, nekem nem férne bele. Nekem is van fétisem, de a fantáziálások ellenére tisztában vagyok azzal, hogy hol vannak azok a határok, amik az egészségem megőrzésének érdekében szem előtt tartandóak.

2023. szept. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
a kikotozes/pisi meg lajtosabb fetisek nem okoznak maradando, vagy hosszutavu egeszsegkarosodast. ez viszont igen, ehhez 2 beteg elme kell
2023. szept. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Milyen egészségkárosodásról beszélsz? Elhízásra gondolsz?
2023. szept. 21. 11:34
 10/18 anonim ***** válasza:

A kérdéses tortúra egészségkárosító hatásai a teljesség igénye nélkül:


- túlzott kalóriabevitel

- nyelési reflex károsodása (később reflux kialakulása)

- emésztési zavarok és az ebből eredő szövődmények (bőrproblémák, fejfájás, stb.)

- pszichológiai sérülések, a realitásérzék eltolódása, stb.

2023. szept. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!