Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyenruhás pasik jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyenruhás pasik jobban megnéznek titeket a lányok?

Figyelt kérdés
Én lányként írom, hogy akár egy rendőrön, katonán, mentősön hamarabb megakad a szemem, mintha civil ruhát viselne az illető, főleg ha hozzá még jóképű is én olyankor megis bámulom őket akaratlanul is. A kérdésem az, hogy akik egyenruhát viselnek mennyire tapasztaljátok, hogy megnéznek titeket? Kényelmetlen számotokra ez a helyzet?

2023. szept. 21. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen
2023. szept. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Katona voltam, ráadásul speciális alakulatnál. Igen, nagyobb figyelmet kaptam egyenruhában! Egyik verzió a díszegyenruha, ami megfogja a nők fantáziáját, a másik a speciális szerkó. Habár, utóbbin sok pasi figyelmét is felkelti, de gyerekekét főként. Férfiak esetében három jelenséget lehet tapasztalni, akire semmilyen hatással nincs egy egyenruhás férfi, másik aki "behúzza farkát", harmadik pedig próbál alfahímként viselkedni, hogy megmutassa ő keményebb, mint a fagyott kutyagumi.

Be kell vallanom, élveztem és elég sokszor kihasználtam az egyenruhára gerjedő nők szituációt. Nem a nőket használtam ki, a helyzetet, a lehetőséget!

2023. szept. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocs valamit félre olvastam
2023. szept. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez is egyfajta fétis. Nincs vele gond, nem is vagy egyedül vele.

Sose voltam túl jóképű, de mikor katona voltam, és jöttem haza eltávra, sose utaztam egyedül a vonaton. Mindig odaült hozzám egy-két lány. Ha meg lekéstem a buszt, és stoppal mentem Szombathelyig, szinte mindig nők álltak meg. Előfordult, hogy több is lett a dologból.

2023. szept. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
A katonák nagyon szexisek.
2023. szept. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is bejönnek a rendőrök, katonák egyenruhában :)
2023. szept. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudtam értelmezni a kérdést, vagy félre értettem😅😅 de az biztos , hogy én fel kapom a fejem az egyenruhára….barmelyikre😅😅😅
2023. nov. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, de nem csak a lányok. Alapvetően minden civil, de nyilván ez így van rendjén mert eltér a hétköznapi ruhától.

Az hogy amúgy melyik lánynak jön be meg egyénfüggő. Van akinek igen, van akinek nem.

febr. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!