Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, a haverotokkal csinált...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, a haverotokkal csináltatok már hármast?

Figyelt kérdés

2 fiú egy lány felállásra gondolok és ezen belül a két farok egy punciban felállásra.

A pillanat hevében csináltátok így, vagy eltervezetten? Utána ezt hogyan beszéltétek meg?



2023. szept. 21. 17:51
 1/7 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Nem de tervbe van véve
2023. szept. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Nekem volt olyan, hogy a pár feldobta ezt a lehetőséget, de én nem akartam, hogy a farkam egy másik péniszen csúszkáljon, úgyhogy ez (miattam) kimaradt.
2023. szept. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt. Utána összejártunk többször is. Meglepően szerette a csajom. Lehet még most is
2023. szept. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt. 2000 környékén a volt bnőm eljött hozzám egy közeli jóbarátjával.

Témázgattunk majd csak azon kaptam magam hogy a csaj szop engem, s a srác nyalja lelkesen. A többi már történelem.

2023. szept. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Általános iskolában volt olyan, hogy egy barátommal és két lánnyal voltunk a barátomnál. Még nagyon félénkek voltunk. Csak addig jutottunk, hogy mindketten elmentünk külön szobába az egyik lánnyal, de nem mertünk csinálni semmit sajnos, csak beszélgettünk. Pedig előre elterveztük, hogy fú de nagyon szexelni fogunk. :D
2023. szept. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt az elso par alkalom fizetosnel majd ha valameikunk csaja benne volt ugy is .
2023. szept. 22. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 2f 1l felállás nagyon bejött. Nemrégen a haverommal dugtunk egy lányt ketten, aki az ő ismerőse volt. Nekem a legnagyobb élvezetet az jelentette, amikor már szendvicsben csináltuk, és végig én dugtam a lány popsiját. Mondhatom nem kevés ideig tartott és alaposan megdolgoztam :) Fantasztikus élvezet volt, de mindhárman élveztük, a lány is nagyon. 33 F
2023. szept. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!