Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez miért van? (Kérdés elsősorb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? (Kérdés elsősorban férfiaknak, de a nők is válaszolhatnak) Azért is nézhetnek, mert csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogyan kezdjem. Remélem nem lesz minden össze-vissza.


Tehát, én nem tartom magam egy olyan lánynak, aki felér a mai szépséggel kapcsolatos elvárásokhoz. Igaz, hogy ápolt vagyok és tudom, hogy kell öltözködnöm, de nem nyernék szépség versenyt. Én csúnyának tartom magam és ezért meglep, amikor férfiak rámnéznek és rajtam tartják a tekintetüket egy ideig.


Tényleg nem vagyok szép és ezért nem értem. Valakire emlékeztetem őket? Vagy a borzadájból néznek. Nem értem. Ezért is a férfiakhoz szól ez a kérdés, hisz nekik nagyobb betekintésük van a férfi elmébe.


Sokszor kellemetlen számomra az egész és már nagyon ritkán megyek valahova, mert tudom magamról, hogy nem vagyok szép, tehát azért nem nézhetnek, akkor már csak azért bámulnak,mert ugyanazzal a véleménnyel vannak mint én (csúnya vagyok) vagy legjobb esetben, csak emlékeztetem őket valakire.


A válaszokat köszönöm szépen előre is!


2023. szept. 21. 18:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%

Inkább az lehet, hogy nem vagy egy átlagos kinézetű lány aki minden sarkon megfordul, lehet karakteres arcod van, vagy van benned valami feltűnő.


Egyébként szerintem csak önbizalom hiányos vagy és nem csúnya. Ha csúnya lennél akkor nem néznének meg. Inkább azért szoktak megnézni lányokat a férfiak, mert feltűnő jelenség.

2023. szept. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 mienkamennyekorszaga ***** válasza:
Akkor mégiscsak szép vagy, senkit nem azért néznek mert ronda. Ami amúgyis nézőpont kérdése. Plusz ha látod hogy néznek akkor eszreveheted a bamulok arckifejezesen is a jeleket amiből következtethetsz a válaszra. Elmosolyodnak? Vagy undorral néznek? Aligha az utóbbi...
2023. szept. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 mienkamennyekorszaga ***** válasza:
És az ember kisugárzása is sokat számít...
2023. szept. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket. Viszont tényleg nem nyernék szépség versenyt.
2023. szept. 21. 18:56
 5/21 anonim ***** válasza:
Ha valaki nyer is szépségversenyt, az a hétköznapokban közel sem úgy szokott kinézni, mint ott... biztos nem mazochizmusból néznek.
2023. szept. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
A csúnyákra kb rá sem nézünk. Vagy van egy jó segged vagy tekintetmágnes melleid vagy szépek a szemeid vagy akármi de valami lehet benned ami nőies és ettől a férfiak radarja bekapcsol.
2023. szept. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszi a többit is
2023. szept. 21. 19:37
 8/21 anonim ***** válasza:

Pontosan egy formás popsi, szép arc vagy jó alak stb hatására a férfiak meg fognak nézni.


Írj már 1 dolgot ami miatt nem vagy szép. Pl.: óriási az orrom vagy 200 kg vagyok stb .

2023. szept. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Túl magasnak tartom magam.
2023. szept. 21. 20:44
 10/21 anonim ***** válasza:
52%
Egyetértek az előttem szólókkal, nem hinném, hogy azért néznének mert csunyának gondolnak, lehet hogy kicsit túlgondolod. Mi, férfiak ennél egyszerűbbek vagyunk, bármilyen nőt megbámulunk, ha van melle:)
2023. szept. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!